fbpx

SEMKRK #6 – Fotorelacja

ikona-data-publikacji

Opublikowano

19/06/2017

ikona-data-publikacji

Opublikowano

19/06/2017

W minioną środę – 14 czerwca w Starej Zajezdni w Krakowie – odbyła się kolejna (a jednocześnie największa) edycja SEMKRK – wydarzenia organizowanego przez Krzysztofa Marca z DevaGroup.

SEMKRK 6 - największa dotychczasowa edycja wydarzenia SEMKRK organizowanego przez DevaGroup

Tym razem mieliśmy wielką przyjemność być jednym ze sponsorów wydarzenia i świetną okazję aby porozmawiać z wieloma z uczestników, którzy odwiedzili nasze stoisko (lub my ich stolik).

Stoisko Linkhouse na SEMKRK 6 w Krakowie

Ciężko słowami opisać co się działo, więc tym razem postanowiliśmy sobie darować szczegółową relację jak w przypadku Festiwalu SEO 2017, a ograniczyć do dosyć obszernej fotorelacji – całość znajdziecie na naszym fanpage’u: SEMKRK #6 – fotorelacja.

SEMKRK 6 - Michał Chlewiński z Linkhouse i Damian Sałkowski z Senuto

Zobacz całą relację >>

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner – nowoczesne narzędzie do link buildingu

Link Planner to najnowocześniejsze narzędzie do link buildingu oparte o system sztucznej inteligencji. Dzięki niemu możesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google. Już w 60 sekund* otrzymasz gotowy plan kampanii, której przygotowanie do tej pory wiązało się z dużym nakładem pracy, posiadaniem wiedzy SEO, a także potrzebą korzystania z wielu, najczęściej płatnych narzędzi.

Relacja z Konferencji SEO Poland 2022

16 września 2022 w ICE Kraków odbyła się współorganizowana przez nas największa konferencja dla polskiej branży SEO. Połączyła w sobie ponad 600 uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów,

Uszkodzone Linki: Instrukcja dla Reklamodawcy

Na platformie Linkhouse pojawił się nowy moduł – Uszkodzone Linki! To kolejne skuteczne narzędzie do link buildingu, które warto przetestować! Najnowszy moduł pozwala Reklamodawcom wyszukać

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość i wygodę świadczonych usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie plików cookies.