W tym roku z okazji Black Friday & Cyber Monday przygotowaliśmy dla Was aż 4 promocje. Na początek zasady:

  • Promocje nie łączą się (czyli np. nie można z powiększonego promocyjnie salda kupić rabatowanych artykułów sponsorowanych albo zamówić darmowych tekstów do pakietów publikacji z rabatem).
  • Promocje obejmują zamówienia złożone od 24.11.2017 do 27.11.2017 do godziny 23:59. Możliwe jest przy tym skrócenie dostępności produktów objętych promocją.
  • Aby skorzystać z promocji złożone zamówienie musi zostać opłacone (w przypadku przelewów wpłata zaksięgowana na naszym koncie) do godziny 23:59 we wtorek, 28.11.2017.
  • Maksymalny termin dostarczenia wytycznych do realizacji zamówień (nie dotyczy promocji z bonusowym zasileniem salda) wynosi 30 dni od chwili zamówienia. W przypadku przekroczenia tego terminu realizacja może wiązać się z koniecznością dopłaty (np. w przypadku podniesienia cen publikacji przez wydawcę portalu).

1) Pakiety publikacji na portalach polskojęzycznych

Przygotowaliśmy kilka pakietów publikacji na polskojęzycznych portalach lokalnych i branżowych. Listę dostępnych pakietów znajdziesz w kategorii Black Friday 2017.

2) Publikacje na portalach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych – 20% taniej

Ceny publikacji na 263 portalach anglojęzycznych i 368 portali niemieckojęzycznych od piątku do poniedziałku są niższe o 20% (ceny widoczne na stronie zawierają już 20% rabatu).

3) Darmowe przygotowanie tekstów do publikacji artykułów sponsorowanych na portalach polskojęzycznych

Od piątku do poniedziałku do każdej zamówionej publikacji artykułu sponsorowanego z oferty polskojęzycznej (3675 portali i blogów do wyboru) przygotujemy bezpłatnie standardowy tekst o długości ok 2500 zzs, który spełnia wymogi publikującej go redakcji. Promocja nie dotyczy zamówienia dłuższych tekstów.

Aby skorzystać z promocji zamów publikacje w tradycyjny sposób nie zaznaczając opcji napisania tekstu, a przy podawaniu wytycznych do realizacji powołaj się na promocję Black Friday.

4) Bonusowe zasilenie Salda Klienta w Linkhouse – +5%

Doładuj swoje Saldo Klienta (instrukcję znajdziesz tutaj), a następnie powołaj się na promocję doładowania w mailu na kontakt@linkhouse.pl, aby otrzymać powiększenie zasilenia o 5%. Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji dyspozycję zasilenia musisz złożyć do końca dnia w poniedziałek, a środki muszą zostać zaksięgowane najpóźniej we wtorek, 28.11.2017.