FAQ Linkhouse

ikona-data-publikacji
Opublikowano

01/01/2013

ikona-data-publikacji
Opublikowano

01/01/2013

Spis treści

Jakie korzyści płyną ze współpracy z Linkhouse?

Współpracując z nami zyskujesz dostęp do wielotysięcznej bazy portali z ponad 30 krajów, na których możesz zamówić linki w różnej formie: artykuły sponsorowane, linki w istniejących artykułach czy bannery reklamowe. A podczas szukania miejsc do publikacji nie potrzebujesz narzędzi takich jak Ahrefs, Semrush, MOZ, Majestic ponieważ w naszym panelu prezentujemy i systematycznie aktualizujemy parametry SEO domen. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do najnowszych narzędzi związanych z link buildingiem, które pozwalają na tworzenie profesjonalnych strategii marketingowych dostosowanych do Twoich potrzeb – zapoznaj się z m.in. case study Link Plannera. Udostępniane przez nas narzędzia i funkcjonalności mają na celu wspomóc zwiększenie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania, poprawić ruch na stronie oraz przyciągnąć potencjalnych klientów.

Czy brief jest zobowiązujący?

Nie. Przesyłając do nas brief otrzymujesz propozycję działań link buildingowych dla Twojej domeny na podstawie uprzednio przeprowadzonej analizy. Przeprowadzenie analizy i przygotowanie oferty przez naszego specjalistę jest bezpłatne. Sam decydujesz czy chcesz z niej skorzystać.

Czy w panelu dostępna jest historia zamówień?

Tak, wszelkie zakupione w naszym panelu zlecenia są widoczne w zakładce Reklamodawca-Zlecenia. Listę całych zamówień w każdym momencie możesz również zweryfikować w zakładce Finanse -> Historia zamówień.

Czy konieczne jest posiadanie firmy, aby współpracować z Linkhouse?

Nie*. Jako reklamodawca możesz z nami współpracować jeśli posiadasz firmę (niezależnie od kraju) lub *jesteś osobą prywatną posiadającą obywatelstwo kraju będącego członkiem Unii Europejskiej.

W jakiej walucie można prowadzić konto w panelu?

W naszym panelu możesz rozliczać się przy użyciu jednej z poniższych walut:

  • USD
  • EURO
  • GBP
  • PLN

Czy konieczne jest podpisanie umowy, aby skorzystać z Linkhouse?

Nie, korzystanie z naszego panelu nie wymaga podpisania jakiejkolwiek umowy – wystarczy akceptacja regulaminu. 

Jakie metody płatności są dostępne w panelu?

W panelu możesz dokonać płatności za zamówienie poprzez płatność błyskawiczną (Paypal/karta kredytowa) lub środkami z salda. Saldo można doładować również za pomocą Paypal lub karty kredytowej.

Jak długo trwają procesy związane z zamówieniem i publikacją artykułów?

W przypadku dostarczenia treści przez klienta, czas realizacji to zazwyczaj około 3 dni robocze. W przypadku zleceń, z napisaniem tekstu przez Linkhouse, czas realizacji wydłuża się o czas stworzenia treści zależny od rodzaju zakupionego tekstu. Maksymalny termin realizacji publikacji przez Wydawcę to 14 dni. 

Po zakończeniu zlecenia przesyłamy informację o jego realizacji. 

Jakie są koszty działania w panelu?

Zarówno rejestracja jak i działanie w naszym panelu jest w pełni bezpłatne.

Czy panel jest wspierany przez wszystkie przeglądarki?

Tak, panel aktywny jest na każdej przeglądarce. W razie jakichkolwiek problemów należy upewnić się, że nie są zainstalowane wtyczki/antywirusy, które mogą blokować poprawne działanie platformy lub skontaktować się z naszym działem wsparcia – [email protected].

Czy Linkhouse oferuje pisanie treści do artykułów sponsorowanych?

Tak, w Linkhouse oferujemy usługę napisania treści. Do publikacji można zakupić stworzenie przez nas standardowych treści o długościach od 2500 zzs (znaków ze spacją) do 5000zzs lub treści specjalistycznych – Content Premium o długościach od 5000zzs do 12000zzs. Dodatkowo, wszelkie treści dostarczane przez naszych copywriterów są optymalizowane pod kątem SEO dzięki naszej integracji z SurferSEO, a w razie potrzeby – można dokonać ich weryfikacji przed publikacją.

Jakie są metody monitorowania i raportowania wyników?

Korzystając z modułu Projekty można obserwować wyniki swoich kampanii i ich wpływ na parametry takie jak np. ruch organiczny. Dodatkowo, udostępniamy możliwość monitorowania aktywności linków w publikacjach, a także weryfikujemy zgodność realizacji zlecenia z wytycznymi. W ramach Projektów, można również pobrać raport dla danej kampanii, w którym znajduje się lista zrealizowanych zleceń wraz z ich kosztem i linkami do publikacji.

Czy firma oferuje spersonalizowane rozwiązania dla klientów?

Tak, jesteśmy otwarci na dostosowanie procesów i warunków współpracy do potrzeb naszych klientów. Staramy się być elastyczni w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowych funkcjonalności, które z chęcią wprowadzamy do naszego panelu, aby usprawnić codziennie działania naszym klientom. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres [email protected] w celu omówienia wszelkich szczegółów.

W jaki sposób Linkhouse dba o bezpieczeństwo danych?

Przestrzegamy ścisłych standardów poufności i nieuprawnionego dostępu do danych klientów. Wszystkie informacje o naszych użytkownikach, są traktowane jako poufne i chronione zgodnie z odpowiednimi przepisami prawnymi. Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia techniczne i protokoły szyfrowania, aby zapewnić bezpieczne przesyłanie danych. Wykorzystujemy odpowiednie środki techniczne i fizyczne, aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi, utracie danych lub ich uszkodzeniu. Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz pod tym linkiem: Polityka Prywatności

Czy gwarantujecie indeksację i poprawną realizację zlecenia?

Wszelkie zlecenia realizowane są na podstawie dostarczonych przez Reklamodawcę wytycznych. Na życzenie Klienta możemy również automatycznie weryfikować poprawność umieszczonych adresów URL i anchorów w publikacjach. Dodatkowo,  po zrealizowaniu publikacji udostępniamy możliwość wprowadzenia w niej zmian do 3 dni roboczych. W zakresie indeksacji – stosujemy  innowacyjne rozwiązania, aby wszystkie publikacje były jak najszybciej zindeksowane. 

Czy saldo należy wykorzystać w określonym terminie?

Saldo zgromadzone na koncie w panelu Linkhouse jest dostępne do wykorzystania w dowolnym terminie bez obawy przed utratą tych środków.

Czy można dokonać zmian w publikacji?

Tak, każdy użytkownik ma możliwość zgłoszenia bezpłatnych poprawek w zleceniu do 3 dni roboczych od momentu zrealizowania zamówienia przez Wydawcę.

Czy można anulować zakupione zlecenie?

Istnieje możliwość anulowania zakupionego zlecenia przed jego realizacją. W takiej sytuacji środki za anulowane zlecenie zostaną niezwłocznie zwrócone na saldo w panelu użytkownika. Środki te można wykorzystać na poczet innych zamówień lub usług oferowanych przez platformę Linkhouse. 

Co dokładnie oferuje Linkhouse?

Linkhouse to platforma link buildingowa i content marketingowa, która dostarcza najnowsze narzędzia do link buildingu, wyznaczając standardy na rynku. Dzięki temu nasi klienci osiągają przewagę nad konkurencją. W naszej platformie znajdziesz zarówno marketplace, w którym za pomocą ponad 60 dostępnych filtrów znajdziesz odpowiednie portale dla swojej domeny, gdzie możesz publikować artykuły sponsorowane lub umieszczać banery. Dodatkowo, możesz skorzystać z Link Plannera, który zweryfikuje Twoją domenę i na podstawie dostarczonego przez Ciebie budżetu przygotuje i zrealizuje dla Ciebie kampanię link buildingową. Ponadto, oferujemy narzędzie do monitorowania działań konkurencji – Relinkowanie, abyś zawsze był krok przed nimi!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.