Katalogowanie TrustFlow 20+

Katalogowanie TF20+ to usługa polegająca na dodaniu 25 wpisów do zadbanych katalogów, które wg narzędzia MajesticSEO posiadają parametr TrustFlow na poziomie min. 20.

Więcej szczegółów

179,99 zł

Pakiet katalogowania TF20+ to wyselekcjonowane polskie katalogi stron w oparciu o parametr narzędzia MajesticSEO - TrustFlow. TrustFlow to jeden z najbardziej uznanych wskaźników oceniających jakość podlinkowania domeny, który z powodzeniem zastąpił nieaktualizowany od ponad 1,5 roku PageRank.
Regularna aktualizacja i brak możliwości łatwego zmanipulowania wyniku (jak w przypadku PageRank – sprawdź „fake pagerank”) to największe zalety parametru TrustFlow.
Katalogi zawarte w tym pakiecie osiągają wysokie wyniki również dla podobnych parametrów firm konkurencyjnych dla Majestic.com, czyli Domain Authority od Moz.com oraz Domain Ranking od Ahrefs.com.

Co zawiera cena usługi?

  • dodanie strony do 25 katalogów posiadających TrustFlow w przedziale  20 - 45
  • przygotowanie 25 unikalnych tekstów o długości 500 zzs
  • pokrycie wszystkich kosztów dodania wpisów (sięgających kilkunastu złotych)
  • gwranacja akceptacji wpisów
  • raport z linkami oraz statystykami katalogów (MajesticSEO, Ahrefs, MOZ.com)

Do jakich katalogów dodajemy stronę?

Sprawdź sam! Kliknij tutaj by pobrać listę katalogów, do których Twoja strona zostania dodana.

Dla jakiej strony warto kupić ten pakiet?

Pakiet ten jest odpowiedni dla stron o dowolnej tematyce. 

Dedykowane konta użytkowników

Dla osób chcących mieć pełną kontrolę nad swoimi linkami udostępniamy opcję założenia dedykowanych kont w katalogach i zgłoszenia wpisu przy ich użyciu. Dzięki temu klient będzie miał możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisu w dowolnej chwili bez naszej ingerencji. Po realizacji zamówienia w raporcie znajdować się będą dane do logowania na kontach. Konta rejestrowane są wszędzie gdzie jest taka możliwość.

Czas realizacji:

Do 30 dni.