Zarejestruj się

Rozpocznij kampanię budowania linków z ChatGPT i Linkhouse

Korzystaj z naszego nowatorskiego pluginu, aby zoptymalizować swoją strategię SEO z pomocą sztucznej inteligencji.

Link building Plugin - Linkhouse

Zobacz wtyczkę Linkhouse dla ChatGPT w akcji!

…lub przeczytaj więcej poniżej.

Czym jest plugin Linkhouse?

Plugin Linkhouse to narzędzie do budowania linków, bazujące na automatyzującym procesy Link Plannerze. Analizuje potencjał twojej strony i przeszukuje oferty linków zwrotnych, wybierając najlepsze z ponad 65 000 stron. Używa AI do wyselekcjonowania miejsc o wysokiej wartości Domain Authority, zgodnych z twoją branżą. Jest zintegrowany z platformą Linkhouse i Ahrefs, umożliwiając unikalne propozycje linków zwrotnych. Plugin jest kompatybilny z ChatGPT-4 od OpenAI, a korzystanie z niego odbywa się za pośrednictwem rozmowy na czacie z AI.

DONE Affiliate Program banners 1200×628 1

Masz pytania?

Aby zainstalować wtyczkę Linkhouse, należy przejść do ustawień konta ChatGPT-4 i włączyć funkcję „Plugins”. Następnie w sklepie z wtyczkami znajdź darmowy plugin „Linkhouse”. Po instalacji i aktywacji, wtyczka będzie dostępna w twoim interfejsie chatu.


Szczegółowe informacje na temat instalacji wtyczki znajdziesz we wpisie na blogu.

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki, użytkownik może prosić ChatGPT o pomoc w planowaniu kampanii budowania linków dla konkretnej domeny. AI zapyta wtedy o budżet, kategorię tematyczną domeny i istotne wskaźniki (np. Trust Flow, Domain Rating itp.). Na podstawie tych informacji, ChatGPT przygotuje ofertę i przedstawi ją w formie łatwej do odczytania tabeli.

Tak, plugin Linkhouse jest kompatybilny z ChatGPT-4 i może być używany na różnych urządzeniach, na których jest zainstalowany ChatGPT-4.

Wtyczka Linkhouse umożliwia optymalizację procesu budowania linków, analizuje potencjał twojej strony i przeszukuje oferty linków zwrotnych, wybierając najlepsze z ponad 65 000 stron. Używa AI do wyselekcjonowania miejsc o wysokiej wartości Domain Authority, zgodnych z twoją branżą.

Tak, wtyczka Linkhouse jest dostępna za darmo w sklepie z wtyczkami ChatGPT-4.

Open AI x Link Planner

Zainstaluj wtyczkę Linkhouse już teraz

Teraz, gdy już wiesz jakie korzyści dla twojej strategii SEO może mieć wtyczka Linkhouse, przejdź do strony OpenAI i zainstaluj plugin.

Masz pytania?

high five 1

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa KBR Chlewiński i Kozłowski S.K.A. z siedzibą w Katowicach. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj