Zarejestruj się
Group 36

Kampanie cykliczne

Zarządzaj swoimi kampaniami efektywniej, szybciej i taniej, dzięki nowej funkcji Link Plannera

Link Planner to innowacyjne narzędzie oparte na zaawansowanej sztucznej inteligencji, które nie tylko tworzy plany kampanii link buildingowych na podstawie Twojej domeny, ale również w pełni je realizuje. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, dostępu do kosztownych narzędzi SEO ani poświęcać wielu godzin na szczegółową analizę.

Jednym z kluczowych czynników wpływających na efektywność działań link buildingowych jest systematyczność. Prowadzenie cyklicznych kampanii przekłada się na osiąganie lepszych rezultatów, takich jak wzrost widoczności i pozycji w wynikach wyszukiwania. Jednak regularne tworzenie planów kampanii i ich realizacja, zwłaszcza jeśli obsługujesz wielu klientów, to czasochłonne zadania, wymagające dużego nakładu pracy i zasobów.

Kampanie cykliczne Link Plannera

W ramach działania Link Plannnera, udostępniamy możliwość tworzenia kampanii cyklicznych. Dzięki temu, możesz zaplanować cykl działań link buildingowych na wybrany okres bez konieczności comiesięcznej analizy, planowania i delegowania zadań. Stworzenie cyklicznej oferty w Link Plannerze zajmuje jednorazowo zaledwie 60 sekund, niezależnie od okresu trwania kampanii, a cały proces realizacji odbywa się automatycznie. Co więcej, koszt stworzenia oferty cyklicznej to zaledwie 1 kredyt!

Jak stworzyć kampanię cykliczną?

Po zalogowaniu się do panelu, wejdź w zakładkę Link Planner i wybierz jeden z 3 dostępnych trybów – więcej na ten temat znajdziesz w naszej instrukcji obsługi narzędzia. Następnie wybierz funkcję Zlecenia cyklicznego:

P+oSowLdI4+XwAAAABJRU5ErkJggg==

W pierwszym kroku dodaj standardowe wytyczne, zgodne z wybranym tybem Link Plannera oraz zaznacz interesujące Cię parametry stron dostępne w filtrach.

Następnie uzupełnij dodatkowe wytyczne:

yi+RCsoaoVHAAAAAElFTkSuQmCC

 • datę rozpoczęcia cyklu,
 • dzień miesiąca – dzień, w którym realizowane będą kolejne kampanie cykliczne,
 • zakończenie cyklu – oznaczenie czy kampanie mają być realizowane w stałym cyklu lub zakończone w konkretnym terminie,
 • obsługa zleceń – dokonaj wyboru czy chcesz sam reagować na ewentualne uwagi lub odrzucenia zleceń, czy przekazać ich zarządzanie Biurze Obsługi Klienta,
 • długość artykułu.
 

Tworząc kampanię cykliczną, automatycznie odrzucamy domeny linkujące z Ahfrefsa. Możesz wpisać tutaj również dodatkowe strony, które chcesz wykluczyć z wyników.

Po uzupełnieniu wszystkich wytycznych, przejdź do stworzenia oferty cyklicznej wybierając przycisk “Stwórz Cykliczną Ofertę”. 

Oferta zostaje zapisana w zakładce Kampanie cykliczne w bocznym menu


Zarządzanie ofertami cyklicznym

Lista cyklicznych kampanii znajdują się wyłącznie w zakładce Kampanie Cykliczne. W tym miejscu możesz zarządzać swoimi kampaniami dzięki opcjom:

R8u3ILzDvikAAAAASUVORK5CYII=

 

 • Edytuj – pozwala na wprowadzenie zmian w zaplanowanych kampaniach, a ich historię znajdziesz w kolumnie Historia edycji,

 

wfc2qYVCcqnngAAAABJRU5ErkJggg==

 

 • Raporty i cykle – zawiera raporty z już zrealizowanych zleceń oraz możliwość doładowania salda, aby opłacić kolejne działania.
 
 

Realizacja ofert w ramach Kampanii Cyklicznych

 

Pobranie środków z salda

Zgodnie z ustalonym terminem stworzenia oferty cyklicznej, na 3 dni przed realizacją kampanii system weryfikuje czy na saldzie znajdują się wystarczające środki do przeprowadzenia działań, a w przypadku ich braku informuje o koniecznosci doładowania salda. Jeżeli środki są dostepne – utworzona zostaje nowa oferta a zlecenia automatycznie przekazane do realizacji.

 • W przypadku braku wystarczających środków na saldzie w dniu realizacji nowej oferty podjęte zostają następujące kroki:
  na maila zostaje przesłane powiadomienie o dalszym braku wystarczających środków na saldzie, a termin stworzenia oferty przesunięty o 5 dni.
 • 3 dni przed nowym terminem, ponownie dokonujemy weryfikacji salda,
 • jeżeli środki nadal nie są dostępne podczas próby realizacji oferty w nowej dacie – kampania nie zostaje stworzona, a dany miesiąc jest pomijany w cyklu,
 • jeżeli w kolejnym miesiącu w pierwszej dacie realizacji oferty ponownie na saldzie nie ma wystarczających środków – oferta cykliczna zostaje całkowicie wyłączona.

Oferta cykliczna pobiera tylko 1 kredyt przy tworzeniu pierwszego zlecenia. Kolejne realizowane zamówienia z oferty nie wykorzystują dodatkowych kredytów.

Realizacja zleceń

W ramach kampanii cyklicznych, wszelkie zamówienia realizowane są automatycznie – nie dodajesz żadnych wytycznych do zleceń, a teksty pisane są przez naszych copywriterów.

W zależności od wybranej w pierwszym kroku opcji obsługi zleceń – możesz samodzielnie zarządzać ewentualnymi poprawkami/podmiankami lub powierzyć te działania Biurze Obsługi Klienta, które podejmie odpowiednie kroki w zakresie wszelkich działań związanych z prawidłową realizacją kampanii.

Po realizacji całego zamówienia otrzymasz raport z przeprowadzonych działań w ramach danej oferty cyklicznej.

Niezbędne informacje, opisujące działanie kampanii cyklicznych znajdziesz również w górnym menu w zakładce Kampanie cykliczne

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami na [email protected] lub zapisz na demo, na którym przedstawimy jak działa cykliczne planowanie kampani w ramach Link Plannera.