Zarejestruj się

Stwórz kampanię link buildingu w minutę
z narzędziem opartym o AI (WEBINAR)

Link Planner

Wypróbuj nowoczesne narzędzie do link buildingu oparte o system sztucznej inteligencji, które przygotuje i zrealizuje kampanię za Ciebie!

◼ Przeczytaj instrukcję obsługi
◼ Przetestuj narzędzie Link Planner

◼ Przeczytaj case studies kampanii przygotowanych przez Link Planner

Group 18

Obejrzyj zapis webinaru o najnowocześniejszym narzędziu do link buildingu 
opartym o system sztucznej inteligencji, które przygotuje i zrealizuje kampanię za Ciebie!

Frame 110

Czego dowiesz się z webinaru?

Ellipse 20

Sebastian Heymann, Linkhouse

Ekspert webinaru

Gość specjalny webinaru, ekspert SEO zaangażowany w powstanie narzędzia.

11 lat doświadczenia w SEO. SEO i Analitykę Internetową pogłębia od 2011 roku. Przygotowywał i realizował strategie widoczności dla najbardziej znanych marek w Polsce (e-podróżnik, przepisy.pl, woblink.com, 5-10-15, biletyna.pl). Jako R&D Partner w Linkhouse dba o stały rozwój narzędzi platformy. 

Sebastiana kojarzyć możecie z pewnością z naszych barcampów oraz konferencji SEO Poland. Podczas wielu swoich prezentacji poruszał tematy związane z pozycjonowaniem i link buildingiem, a podczas konferencji w Krakowie po raz pierwszy przedstawił światu narzędzie Link Planner

Prowadzący webinar

Senior Account Manager w Linkhouse od 2018 roku. Współpracuje z największymi markami pomagając w planowaniu i doborze odpowiednich działań oraz realizacji kampanii link buildingowych.

Związany rownież z Zagłebiem Sosnowiec, gdzie pełni funkcję wicedyrektora skautingu. Po godzinach raper występujący pod pseudonimem Tymin i opiekun maltańczyka.

Ellipse 21

Tomasz Tymiński, Linkhouse