webinar_linkhouse

Jak przekonać szefa lub klienta
do zwiększenia budżetu

Kiedy?

07.03.2024 12:00 PL  YOUTUBE

Czego dowiesz się z webinaru?

Budżet „na SEO”, jak wiadomo, jest zawsze za mały, a nieznający specyfiki usługi klienci, na własne życzenie, nie osiągają maksymalnej efektywności w pozycjonowaniu. Jednocześnie, najpopularniejszą obserwowaną metodą zwiększania przychodów z usług SEO, jest sprzedawanie tego samego większej liczbie umiarkowanie szczęśliwych klientów.

Jako specjalista bądź specjalistka SEO prawdopodobnie możesz zarabiać więcej, bez konieczności oferowania coraz to nowych projektów, w których podstawowym wyznacznikiem jest cena. Podczas naszego pierwszego w tym roku webinaru Sławek Borowy opowie o tym, jak zwiększać efektywność biznesową i budżetową klientów, przy okazji poprawiając też poziom zadowolenia i właściwego zrozumienia pracy specjalisty SEO.

Podczas transmisji odpowiemy sobie na następujące pytania:

🔸 Dlaczego NIE CHCEMY sprzedawać więcej SEO?
🔸Czego naprawdę chce Twój klient i dlaczego to nie będzie „więcej Twojego SEO”?
🔸Co w praktyce jest najsilniejszym motywatorem do zwiększania budżetów marketingowych?
🔸Jak budować zaufanie w branży utożsamianej z kombinatorstwem, wykorzystywaniem niewiedzy, brakiem efektów i odpowiedzialności?

Frame 3

Sławek Borowy

Asante

Gość specjalny

W branży działa jako konsultant i właściciel butikowej agencji SEO – „Asante”. Swoją niszę znalazł w realizowaniu strategii dla klientów, którzy zwykle nie rozumieją, że w ogóle potrzebują SEO, czyli korporacji.
Lubi mówić
, że jest architektem strategii SEO, w swojej pracy wykorzystuje miks twardej wiedzy technicznej, miękkich umiejętności negocjacyjnych i  sieci kontaktów.
Od kilku lat ma też przyjemność prowadzić katowicki „Festiwal SEO”.

Frame 2

Tomek Tymiński

Linkhouse

Prowadzący

Business Development Manager, związany z Linkhouse od 2018 roku. Zwolennik partnerskich i transparentnych relacji z klientami, tworzył i koordynował setki kampanii link buildingowych, zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i hegemonów swoich branż.
Prywatnie fan piłki nożnej, w przeszłości związany zawodowo z Zagłebiem Sosnowiec. Po godzinach raper występujący pod pseudonimem Tymin i dumny opiekun maltańczyka Santiego.

brand hero 01

Poprzednie webinary