Festiwal SEO Katowice 2015 – rusza sprzedaż biletów!

ikona-data-publikacji

Opublikowano

01/04/2015

ikona-data-publikacji

Opublikowano

01/04/2015

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na jedno z najważniejszych wydarzeń branży SEO w tym roku – Festiwal SEO Katowice 2015! Spotkanie po raz kolejny organizuje Artur Strzelecki, a Linkhouse ma zaszczyt być jednym ze sponsorów tegorocznej edycji.

To już 3. edycja spotkania, które od 2013 roku przyciąga do Katowic setki pasjonatów z całego kraju. W tym roku swoje prezentacje przestawią m.in. Kaspar Szymański, Grzegorz Strzelec, Tomasz Stopka, Paweł Gontarek i Łukasz Żelezny, a poruszone tematy dotyczyć będą przede wszystkim współpracy z klientami, optymalizacji i poprawy użyteczności oraz sposobów radzenia sobie z karami nakładanymi przez Google.

Bilety na Festiwal SEO Katowice 2015

Wstęp na wydarzenie jest płatny, a sprzedaż biletów odbędzie w 2 pulach – 150 sztuk w cenie 100 złotych brutto i 150 sztuk w cenie 200 złotych brutto – na stronie wydarzenia.. Bilety na Festiwal będą także do wygrania w Linkhouse – na naszym blogu oraz fanpage’u – zachęcamy do polubienia już teraz, aby nie przegapić informacji o konkursach.

Termin i miejsce:

Festiwal SEO Katowice 2015 wystartuje 29 maja 2015 o godzinie 17:00 w Oku Miasta w Rondzie Sztuki (Rondo Im. Gen. Jerzego Ziętka 1 – obok Spodka). Więcej informacji wraz ze wskazówkami na temat dojazdu można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: http://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2015-katowice

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner: Case study Zestawienie.pl

Przeczytaj case study kolejnej kampanii przeprowadzonej przy użyciu narzędzia Link Planner, które pomogło dobrać odpowiednie linki do wzrostu widoczności strony Zestawienie.pl!

Podsumowanie roku 2022 w Linkhouse

Grudzień to idealny moment na podsumowania! Z racji tego chcielibyśmy się z Wami podzielić najważniejszymi rzeczami, które wydarzyły się u nas w tym roku. Co udało nam się osiągnąć w Linkhouse w 2022?