fbpx

4 prezentacje, 120 uczestników i ponad 13 000 PLN – podsumowanie pierwszego SEO Barcampu w Katowicach

ikona-data-publikacji

Opublikowano

14/02/2019

ikona-data-publikacji

Opublikowano

14/02/2019

To uczucie, gdy przychodzisz posłuchać o SEO przy piwie, a jesteś świadkiem kupna najdroższych klapek Kubota w historii… ale po kolei.

Pierwszy SEO Barcamp by Linkhouse

W miniony piątek 8 lutego w katowickim CityPubie zorganizowaliśmy nasz pierwszy SEO Barcamp (a konkretniej pierwszy event w ogóle w historii Linkhouse). Udało nam się zgromadzić ponad 120 uczestników i 4 fantastycznych prelegentów – na scenie wystąpili Sławek Borowy, Szymon Słowik, Mateusz Muryjas i Damian Sałkowski.

SEO Barcamp by Linkhouse

Prezentacje nie były nagrywane (no niestety, trzeba się ruszyć i posłuchać na żywo), ale poniżej linkujemy slajdy z wszystkich wystąpień:

Sławek Borowy – Gruba ryba: jak się robi SEO dla naprawdę dużych klientów i czego można się od nich nauczyć
Szymon Słowik – Audyt on-page – co powinien zawierać i z jakich narzędzi korzystać?
Mateusz Muryjas – Jak mówić o SEO z użyciem GDS, tak, żeby wyniki działań były zrozumiałe
Damian Sałkowski – Popyt, podaż i customer journey w strategii contentowej

Kiedy kolejna edycja?

Tutaj zamiast odpowiedzi mamy pytanie do Was. Mamy swój typ, ale chętnie poznamy zdanie śląskich (i zagłębiowskich!) seowców na temat najbardziej dogodnego terminu kolejnej edycji. Odpowiednie dla Was daty możecie zaznaczyć tutaj.

Najdroższe Kuboty i ponad 13 000 PLN dla Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Po raz drugi (poprzednio na naszym stoisku na semKRK BIG) udało nam się zorganizować charytatywną aukcję na rzecz Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, którą ponownie poprowadził niezastąpiony Sławek Borowy. Wśród fantów podarowanych na aukcję znalazły się:

Pulę pieniędzy, które zostały przekazane fundacji powiększyła także wpłata od Linkhouse o równowartości kuponów (tzw. linkhajsów), które uczestnicy zdecydowali się podarować zamiast wykorzystać na barze.

Razem zebranych zostało 13 131 PLN! Szczodre brawa dla dobrych ludzi od SEO 🙂

Mieszanka prelegentów, darczyńców, organizatorów, uczestników i świetnej jakości zdjęcia. (Fot. jabłko)

SEO Barcamp w Twoim mieście?

Poza kolejną katowicką edycją zastanawiamy się także nad zorganizowaniem spotkania w formule SEO Barcampu w innych miastach Polski. I tutaj pytanie do Was – w jakim mieście powinien odbyć się Barcamp, który chcielibyście odwiedzić? Na odpowiadające Wam miasta można zagłosować tutaj.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner – nowoczesne narzędzie do link buildingu

Link Planner to najnowocześniejsze narzędzie do link buildingu oparte o system sztucznej inteligencji. Dzięki niemu możesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google. Już w 60 sekund* otrzymasz gotowy plan kampanii, której przygotowanie do tej pory wiązało się z dużym nakładem pracy, posiadaniem wiedzy SEO, a także potrzebą korzystania z wielu, najczęściej płatnych narzędzi.

Relacja z Konferencji SEO Poland 2022

16 września 2022 w ICE Kraków odbyła się współorganizowana przez nas największa konferencja dla polskiej branży SEO. Połączyła w sobie ponad 600 uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów,

Uszkodzone Linki: Instrukcja dla Reklamodawcy

Na platformie Linkhouse pojawił się nowy moduł – Uszkodzone Linki! To kolejne skuteczne narzędzie do link buildingu, które warto przetestować! Najnowszy moduł pozwala Reklamodawcom wyszukać

Uszkodzone Linki: Instrukcja dla Wydawcy

Na platformie Linkhouse pojawił się nowy moduł – Uszkodzone Linki! Najnowsze narzędzie pomaga znaleźć Wydawcom w ich witrynach odnośniki do nieistniejących stron lub podstron i

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość i wygodę świadczonych usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie plików cookies.