Zarejestruj się

Link Planner

Wypróbuj nowoczesne narzędzie do link buildingu oparte o system sztucznej inteligencji, które przygotuje i zrealizuje kampanię za Ciebie!

◼ Przeczytaj instrukcję obsługi
◼ Zobacz narzędzie w panelu

◼ Obejrzyj webinar o Link Plannerze
◼ Przeczytaj case study kampanii z użyciem narzędzia

linkhouse2 2

Poznaj Link Planner

Link Planner weryfikuje potencjał, ocenia jakość portali w bazie i optymalnie wykorzystuje budżet. Pomaga oszczędzić czas i pieniądze oraz przygotować kampanię link buildingową (nawet bez doświadczenia) w mniej niż minutę!

Link Planner:

Zaufali nam:

Linkhouse + linki = ❤

Linkhouse ułatwia proces link buildingu, od znajdowania ofert po monitorowanie efektów. Wierzymy, że liczby mówią za siebie, ale opinie naszych Klientów mówią jeszcze głośniej!

Wszystkie opinie dotyczące naszych usług publikowane na stronie internetowej linkhouse.pl pochodzą od naszych aktualnych lub byłych klientów, z którymi zawarliśmy umowę o świadczenie usług. Opinie zostały wyrażone w sposób dobrowolny i w żaden sposób nie ingerowaliśmy w ich treść. Zostały one przesłane do nas w odpowiedzi na naszą prośbę o dokonanie oceny współpracy z nami. Opinie wyrażają subiektywną ocenę naszych klientów o poziomie świadczonych przez nas usług.

Wszystkie opinie dotyczące naszych usług publikowane na stronie internetowej linkhouse.pl pochodzą od naszych aktualnych lub byłych klientów, z którymi zawarliśmy umowę o świadczenie usług.
Opinie zostały wyrażone w sposób dobrowolny i w żaden sposób nie ingerowaliśmy w ich treść. Zostały one przesłane do nas w odpowiedzi na naszą prośbę o dokonanie oceny współpracy z nami.
Opinie wyrażają subiektywną ocenę naszych klientów o poziomie świadczonych przez nas usług.

Frame 110

Dlaczego warto korzystać z Link Plannera?

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje na start 2 kredyty, aby przetestować narzędzie.

Dzięki Link Plannerowi:

Open AI x Link Planner

Sprawdź wtyczkę Linkhouse do ChatGPT!

Korzystasz z ChatGPT Plus? Przyspiesz proces budowy linków jeszcze bardziej! Dzięki wtyczce Linkhouse możesz przekształcić rozmowy z ChatGPT w pełne danych planowanie kampanii.

Link building oparty na danych

Dobierane sugestie linków oparte są o autorski Link score, który uwzględnia ponad 30 zmiennych i parametry oferty, a dane zawarte w narzędziu są na bieżąco aktualizowane. Link Planner pomoże Ci zatem skutecznie przeprowadzić kampanię link buildingową, dopasowaną do Twojej strony.

Linkhouse jest:

Frame 198 1 1