fbpx

Nowość w Linkhouse: Grupowe zarządzanie cenami ofert

ikona-data-publikacji

Opublikowano

17/03/2021

ikona-data-publikacji

Opublikowano

17/03/2021

Wystawiasz za pośrednictwem Linkhouse nawet kilkadziesiąt stron i chcesz zmodyfikować ceny niektórych swoich ofert (lub wszystkich z nich)? Nie musisz robić tego ręcznie. Od dzisiaj, wszystkich Wydawców zapraszamy do korzystania z nowej funkcji Linkhouse: grupowego zarządzania cenami ofert w panelu. 

Czym jest Grupowe zarządzanie cenami ofert?

Moduł umożliwia szybką i sprawną aktualizację cen ofert na platformie Linkhouse. Do tej pory, hurtowe zmiany w cenach ofert nie były możliwe, ale wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, wprowadziliśmy taką aktualizację do systemu. 

Jak korzystać z funkcji Grupowe zarządzanie cenami ofert? 

Nowa funkcja dostępna jest w widoku Wydawca -> Moje Strony. Nowa funkcja ukryta jest pod zielonym przyciskiem. 

Po jego wciśnięciu, Wydawca zostanie przeniesiony do kolejnego modułu. 

W tym miejscu można wybrać rodzaj oferty, której ceny będą zmienione (Artykuły sponsorowane, linki w istniejących artykułach, linki reklamowe, domeny lub przekierowania). Nie ma możliwości ściągnięcia wszystkich ofert każdego rodzaju  w jednym pliku.

Po wybraniu odpowiedniej opcji, można pobrać plik z wybranym rodzajem oferty. Plik to arkusz XLSX, który swobodnie można edytować we własnym zakresie. 

Dodatkowo, można zadecydować, czy pobrane mają być jedynie aktywne oferty, czy wszystkie oferty dodane przez Wydawcę do panelu.

Praca na pliku XLSX

Plik zawiera wszystkie dane o Twoich ofertach, jednak w tym kroku edytujesz jedną kolumnę – CENA. 

Możesz edytować cenę dla wszystkich lub wyłącznie wybranych ofert. Pamiętaj o formacie liczbowym (0000.00), aby odpowiednio zapisać dane.

Jeżeli udało Ci się już podmienić wszystkie pożądane ceny, zapisz plik i wgraj go z powrotem do panelu Linkhouse poprzez opcję Wgrywanie pliku -> Dodaj plik. Możesz dodać plik z rozszerzeniem XLSX lub XLS. 

Po poprawnym wgraniu pliku, wystarczy zapisać zmiany poprzez wciśnięcie przycisku “Zapisz zmiany w cenach”. Po zapisaniu i naciśnięciu “Liczba zmienionych cen ofert” pojawi się potwierdzenie wraz z ID zmodyfikowanych ofert.

_____

Mamy nadzieję, że to proste usprawnienie ułatwi Waszą codzienną pracę!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner – nowoczesne narzędzie do link buildingu

Link Planner to najnowocześniejsze narzędzie do link buildingu oparte o system sztucznej inteligencji. Dzięki niemu możesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google. Już w 60 sekund* otrzymasz gotowy plan kampanii, której przygotowanie do tej pory wiązało się z dużym nakładem pracy, posiadaniem wiedzy SEO, a także potrzebą korzystania z wielu, najczęściej płatnych narzędzi.

Relacja z Konferencji SEO Poland 2022

16 września 2022 w ICE Kraków odbyła się współorganizowana przez nas największa konferencja dla polskiej branży SEO. Połączyła w sobie ponad 600 uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów,

Uszkodzone Linki: Instrukcja dla Reklamodawcy

Na platformie Linkhouse pojawił się nowy moduł – Uszkodzone Linki! To kolejne skuteczne narzędzie do link buildingu, które warto przetestować! Najnowszy moduł pozwala Reklamodawcom wyszukać

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość i wygodę świadczonych usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie plików cookies.