Promocje w Linkhouse na Black Friday & Cyber Monday 2022!

ikona-data-publikacji

Opublikowano

10/11/2022

ikona-data-publikacji

Opublikowano

10/11/2022

Jak co roku w Linkhouse obchodzimy Cyber Week! Oznacza to, że w terminie 25-28 listopada 2022 będziemy mieć dla Was wyjątkowe promocje. Zobaczcie co przygotowaliśmy!

Zniżki od -25% w panelu Linkhouse

Termin: 14-28 listopada 2022

Aby umożliwić Wam pozyskanie tańszych ofert, w naszym panelu pojawiły się wyjątkowe rabaty na publikacje! Każda obniżka podczas Cyber Week to minimum -25%! Zniżki cenowe obejmują artykuły sponsorowane i linki w istniejących artykułach.

Wszystkie promocyjne oferty dostępne w panelu Linkhouse możecie zobaczyć po kliknięciu w specjalny filtr Black Friday & Cyber Monday .

UWAGA! Specjalnie dla naszych klientów zakładka z promocjami dostępna będzie już od 14 listopada 2022. Oznacza to, że będziecie mieli aż dwa tygodnie na zakup interesujących Was publikacji!


Niższa cena za kredyty do Link Plannera

Termin: 25-28 listopada 2022

Podczas trwania Cyber Week będziecie mieć możliwość skorzystania z Link Plannera w promocyjnej cenie. To nasze narzędzie, które w oparciu o system sztucznej inteligencji zaplanuje, przygotuje i zrealizuje kampanię link buildingu za Ciebie. Za każdy dodatkowy kredyt do jednorazowego użycia Link Plannera zapłacicie aż 80% mniej! Oznacza to, że zamiast regularnej ceny 99 zł zapłacicie tylko 19 zł za sztukę!

Przetestuj Link Planner i zdobądź kredyty w promocyjnej cenie klikając tutaj.

2x więcej darmowych kredytów (aż 4!) do Link Plannera na start

Termin: 14-30 listopada 2022

Aby umożliwić nowym klientom Linkhouse lepsze poznanie narzędzia Link Planner, każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się przez dedykowany link na platformie Linkhouse podczas trwania oferty specjalnej, otrzyma na start darmowe 4 kredyty na przetestowanie narzędzia, zamiast standardowych 2 kredytów. To aż 2x więcej okazji na bezpłatne wykorzystanie Link Plannera do swoich kampanii link buildingowych!

Zarejestruj się klikając tutaj, aby otrzymać 4 kredyty.


Rabat -25% na nagrania z SEO Poland Conference

Termin: 25-28 listopada 2022

Specjalnie dla osób, które nie miały okazji brać udziału w konferencji SEO Poland mamy wyjątkową okazję! Przygotowaliśmy dla Was rabat -25% na wszystkie nagrania z SEO Poland Conference! Z kodem BLACKFRIDAY zapłacicie za nie wyłącznie 149 zł zamiast regularnej ceny 199 zł!

Nagrania z SEO Poland możecie kupić tutaj.

Zestawienie ofert marketingowych

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was także listę ciekawych ofert innych firm i platform. Zobaczcie nasze zestawienie marketingowych promocji na Black Friday & Cyber Monday. Oferty dostępne są w języku polskim oraz angielskim.

Podsumowanie

Cieszymy się, że już tyle lat z rzędu możemy przygotowywać dla Was specjalne promocje. Życzymy Wam udanych zakupów i skorzystania z wielu okazji Cyber Week! 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji

Piszcie do nas na: bok@linkhouse.co

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner: Case study Zestawienie.pl

Przeczytaj case study kolejnej kampanii przeprowadzonej przy użyciu narzędzia Link Planner, które pomogło dobrać odpowiednie linki do wzrostu widoczności strony Zestawienie.pl!

Podsumowanie roku 2022 w Linkhouse

Grudzień to idealny moment na podsumowania! Z racji tego chcielibyśmy się z Wami podzielić najważniejszymi rzeczami, które wydarzyły się u nas w tym roku. Co udało nam się osiągnąć w Linkhouse w 2022?