Linkhouse – Twój partner w link buildingu

Linkhouse – Twój partner w link buildingu

Linkhouse – Twój partner w link buildingu

Sebastian Heymann

Sebastian Heymann

ikona-data-publikacji

Opublikowano

25/10/2020

ikona-data-publikacji

Opublikowano

25/10/2020

Spis treści

Link building nie jest najprostszym procesem: polega bowiem na znacznie większej ilości działań niż wyłącznie publikacja linków. Poprzedzić ją muszą dobranie odpowiedniej strategii, odpowiadającej potrzebom w zakresie pozycjonowania i budowy wizerunku, research i wybór miejsc na publikację, sprawdzenie warunków publikacji i ich negocjacje, a następnie dostarczenie artykułów sponsorowanych zgodnych z wytycznymi. 

To jednak długotrwały proces, a zbudowanie zespołu lub rekrutacja osoby odpowiedzialnej za link building w biznesie może zająć sporo czasu, zasobów i… budżetu.

Z pomocą przychodzi Linkhouse, który dzięki elastyczności oferty i ogromnej bazie stanowi ważny filar wsparcia działań SEO, a niejednokrotnie może nawet zastąpić agencje czy link builderów. Zobacz, dlaczego!

Brak potrzeby zatrudniania nowych osób i agencji…

Korzystanie z Linkhouse jest dziecinnie proste: wystarczy bezpłatnie się zarejestrować, wybrać portale ze stale rosnącej bazy (ponad 22 tysiące serwisów!) po ustawieniu pożądanych filtrów, sfinalizować zakup i szybko dograć warunki publikacji. 

Brak czasu na wyszukiwanie i filtrowanie ofert? Żaden problem! Możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez bok@linkhouse.co, opisując swoje zapytanie i określając budżet. BOK wróci do Ciebie ze spersonalizowaną ofertą, odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. 

Nie musisz marnować czasu na rekrutację, weryfikowanie umiejętności, negocjacje współpracy – czy to z nowym pracownikiem, czy z agencją, czy z link buildingowym partnerem. Wszystkie “ustalenia” dostępne będą w panelu Linkhouse!

…lub zabierania cennych roboczogodzin w zespole

Nie każdy biznes może pozwolić sobie na rekrutację, lub (często) sparzony poprzednimi doświadczeniami, świadomie podejmuje decyzję o pozostawieniu link buildingu w zespole. Choć w krótkiej perspektywie może wydawać się to efektywnym i niskokosztowym posunięciem, w rzeczywistości taka taktyka może być tragiczną w skutkach. Zostawienie procesów link buildingu w zespole i delegowanie tych zadań do wybranego pracownika (który niekoniecznie musi znać się na SEO) to wykorzystanie czasu pracy i zasobów w zespole. Swoisty “outsourcing” link buildingu do Linkhouse może szybko okazać się bardziej opłacalny, a nie wiąże się z abonamentami, umowami, a co za tym idzie… wypowiedzeniami i ich kosztami. “Brutalne, ale prawdziwe!”.

Największa baza portali w Polsce

Liczby mówią same za siebie: ponad 22 tysięcy portali dostępnych pod publikację artykułów sponsorowanych. Ponad 10 tysięcy portali z Polski, także niszowych i lokalnych. Również ponad 10 tysięcy portali spoza granic Polski – Linkhouse obecny jest już w 20 państwach, oferując możliwość publikacji sponsorowanych w wielojęzycznych źródłach. Dodajmy do tego inne produkty, które można zamówić z tego samego panelu Linkhouse.

Outreach, zweryfikowanie i zrobienie takiej bazy manualnie mógłby zająć nawet lata pracy sporego zespołu.

Dostępność do publikacji przez 24/7

Platforma Linkhouse nie otwiera się o 9:00 i nie zamyka się o 17:00 od poniedziałku do piątku. Do Linkhouse możesz zalogować się w czasie weekendu, przed i po pracy, i dostarczyć publikacje nawet w ostatni dzień miesiąca. Poza ustalonymi godzinami pracy możesz sprawdzić najnowsze oferty i uzupełnić swoje raporty o wartościowe publikacje.

W przypadku zatrudniania zespołu i współpracy z agencjami lub partnerami taka możliwość raczej nie istnieje. 

Szybka piłka w zakresie publikacji

Publikacja artykułów sponsorowanych poprzez Linkhouse to w większości przypadków zaledwie kilka godzin od momentu zamówienia, opłacenia i dostarczenia artykułu (możesz też skorzystać z bazy copywriterów Linkhouse, którzy przygotują materiał za Ciebie!). W przypadku manualnego outreachu, taki proces może trwać nawet tygodnie. Jeżeli zależy Ci na szybkości publikacji, chcesz sprawnie załatwić kilkanaście publikacji w jednym momencie, nie chcesz czekać na wyniki outreachu – poczujesz różnicę i ulgą, wybierając usługi w Linkhouse!

Dodatkowo, nie czekasz ne efekty negocjacji i nie ustalasz warunków publikacji przez długie miesiące – w Linkhouse, wybierasz portale odpowiadające Twoim wymaganiom, finalizujesz transakcję i dostarczasz materiał (lub zlecasz jego przygotowanie copywriterom Linkhouse), dostajesz link do publikacji. Proste jak 1, 2, 3.

Mnóstwo pracy wykonanej za Ciebie

Jeżeli wykonujesz manualny outreach, to weryfikacji portali pod publikacje sponsorowane zawsze towarzyszyć powinno sprawdzenie statystyk danego serwisu. W przypadku publikacji kilkudziesięciu różnych artykułów, zweryfikowanie statystyk wymaga przede wszystkim czasu, zasobów i dostępu do wielu zewnętrznych, często płatnych, narzędzi.

Linkhouse rozwiązuje ten problem, gromadząc wszystkie statystyki w jednym miejscu.

Manualne sprawdzenie nie zawsze wchodzi w grę ze strony współpracującej agencji czy partnera – mogą się tego nie podjąć lub dodatkowo kazać za to zapłacić, dlatego weryfikacja często spoczywa w tej sytuacji na barkach klienta. To jednak Twój cenny czas. W Linkhouse, masz dostęp do tego typu statystyk jeszcze przed finalizacją zamówienia, dlatego wiesz, że nie kupujesz kota w worku. 

Linkhouse oferuje integrację z zewnętrznymi narzędziami, takimi jak: Ahrefs, Semrush, Senuto, Majestic i Semstorm. To dzięki nim możliwe są dodatkowe opcje filtrowania parametrów stron. Widoczność, minimalna liczba linków, minimalna wartość parametru ruchu, czy minimalna liczba linkujących domen – to niektóre z informacji, które pobierane są z powyższych stron.

Link builder i agencja się nie opłacają…

…szczególnie, jeśli wolumen Twoich publikacji nie jest ogromny lub potrzebujesz ich ad hoc. Płacenie za roboczogodziny agencji lub partnerom link buildingowym może być szalenie nieefektywnie i przynieść słabe rezultaty. W Linkhouse, nie jesteś ograniczony żadnym flat fee, abonamentem i umowami. Potrzebujesz linków? Rejestrujesz się za darmo, zasilasz konto i wydajesz środki na wybrane publikacje. Nie chcesz inwestować w link building w tym miesiącu? Linkhouse nie pobierze od Ciebie żadnej miesięcznej opłaty. Korzystasz z Linkhouse wtedy, kiedy potrzebujesz usług, nie będąc uwiązanym żadnymi kontraktami. 

Baza copywriterów Linkhouse

Link building często wiąże się z tworzeniem dedykowanych treści, a to kolejny pożeracz czasu, zasobów i budżetów. Nie w Linkhouse! Dysponujemy imponującą bazą copywriterów, którym niestraszny żaden temat i w profesjonalny sposób przygotują treści gotowe do publikacji na wybranych portalach. Do działań copywriterów nie doliczamy nawet kilkusetprocentowej marży, jaką mogą dodawać partnerzy link buildingowi lub niezależni copywriterzy. 

Najlepsza jakość w przystępnej cenie? Poznaj Linkhouse! Zarejestruj się za darmo i zobacz ofertę ponad 50 tysięcy serwisów i dodatkowych produktów w ramach jednej, wspólnej platformy.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Analiza GAP linków zewnętrznych

Analiza GAP linków zewnętrznych

Praca nad najwyższą pozycją w wynikach wyszukiwania to zaciekła rywalizacja z konkurencją, w której rolę sędziego przyjmuje algorytm Google. Jak zabiegać o jego względy i jaką rolę odgrywają w tym linki zewnętrzne?

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.