Wygraj bilety na Festiwal SEO Katowice 2015

ikona-data-publikacji

Opublikowano

01/04/2015

ikona-data-publikacji

Opublikowano

01/04/2015

Pierwsza, tańsza pula biletów na Festiwal SEO Katowice 2015 rozeszła się w ciągu godziny! Obecnie trwa sprzedaż drugiej, droższej puli biletów. Zaspałeś? Nic straconego – jako sponsor wspomnianego wydarzenia, organizujemy konkurs, w którym możesz wygrać bilety (teraz konkretnie jeden bilet – dwa kolejne wkrótce).

Co musisz zrobić? Przygotować mema związanego z tematem SEO i zamieścić na grupie seowcy na Facebooku.

Regulamin:

1. Przygotuj dowolnego mema związanego z tematem SEO/SEM (publiczność oceni lajkami, czy jest wystarczająco „tematyczny”).

2. Umieść go w komentarzu pod tym postem na grupie seowcy.

3. Każda osoba może dodać maksymalnie 2 memy.

4. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie liczby polubień wpisu z memem, 15.04.2015 (środa) o godzinie 18:00. W przypadku remisu, organizator wybierze zwycięzcę. Nagrodą w konkursie jest 1 bilet na Festiwal SEO Katowice 2015.

5. Dodawać memy i głosować można do samego końca.

6. Najlepsze memy, wraz ze wskazaniem ich autorów wykorzystamy we wpisie podsumowującym konkurs na blogu, który właśnie czytasz.

7. Dodanie mema do wskazanego tematu oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Kolejne konkursy:

2 pozostałe bilety będą do wygrania w najbliższych dniach, a informacje o nich znajdziesz na naszym fanpage’u – zapraszamy do polubienia – https://www.facebook.com/linkhousepl

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner: Case study Zestawienie.pl

Przeczytaj case study kolejnej kampanii przeprowadzonej przy użyciu narzędzia Link Planner, które pomogło dobrać odpowiednie linki do wzrostu widoczności strony Zestawienie.pl!

Podsumowanie roku 2022 w Linkhouse

Grudzień to idealny moment na podsumowania! Z racji tego chcielibyśmy się z Wami podzielić najważniejszymi rzeczami, które wydarzyły się u nas w tym roku. Co udało nam się osiągnąć w Linkhouse w 2022?