,

Dlaczego warto zamawiać artykuły sponsorowane w Linkhouse?

Sebastian Heymann

Sebastian Heymann

ikona-data-publikacji

Opublikowano

11/05/2022

ikona-data-publikacji

Opublikowano

20/10/2020

Artykuły sponsorowane to jedna z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych metod poprawy widoczności marki. Nie dziwi zatem fakt, że tak wiele firm i biznesów decyduje się na wsparcie swojej strategii marketingowej za pomocą publikacji sponsorowanych.

Jak jednak wybrać odpowiednie miejsca na publikację i wynegocjować jej dobre warunki? Linkhouse automatyzuje proces zamawiania i publikacji artykułów sponsorowanych, a ogromna baza – zarówno portali, usług, jak i klientów – czyni Linkhouse jednym z must-have każdego marketera.

Czy warto zamawiać artykuły sponsorowane w Linkhouse? Poniższe 11 powodów z pewnością utwierdzi Was w przekonaniu, że tak. 

#1 Największa baza polskich portali

W bazie Linkhouse znajdziesz już ponad 10 tysięcy polskich portali (warto w tym miejscu podkreślić, że baza jest stale aktualizowana). Są one intuicyjnie posegregowane według kategorii, ale możesz dowolnie skonfigurować wyniki wyszukiwania tak, by znaleźć najlepsze perełki” odpowiadające Twojemu budżetowi i wymaganiom. W panelu Linkhouse znajdziesz różnego rodzaju filtry (i jest ich ponad 40!), dzięki czemu w łatwy sposób wyselekcjonujesz strony najbardziej odpowiadające Twoim wymaganiom!

#2 Największa baza zagranicznych portali 

Liczby mówią same za siebie: Ponad 13 tysięcy portali z 22 krajów. Połowa z tych serwisów, to strony w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim. Możesz skorzystać także z opcji zakupu pakietów oferujących zaplecze SEO, czy wizytówki NAP na portalach zagranicznych. Baza Linkhouse jest cały czas aktualizowana o nowe portale, języki oraz kraje! 

Nie musisz już ograniczać się tylko do artykułów sponsorowanych na polskich portalach. Możesz w prosty sposób rozszerzyć swoje działania na zagraniczne serwisy i promować swój biznes poza granicami Polski. Jeśli nastawiasz się na ekspansję zagraniczną lub otwierasz biznes poza Polską, artykuły sponsorowane pomogą Ci w budowaniu rozpoznawalności, zwiększeniu sprzedaży kierowania dodatkowego ruchu na Twoją stronę.

#3 Ogromna baza portali lokalnych

Linkhouse posiada także ogromną bazę portali lokalnych – prawie dwa tysiące miejsc, gotowych na publikację Twoich artykułów. Coraz większy nacisk kładzie się na dopasowanie wyników według geolokalizacji, a liczba lokalnych wyszukiwań stale wzrasta. Portale lokalne przydają się szczególnie tym biznesom, które działają, lub planują działać i promować się na określonym terytorium. Portale lokalne możesz łatwo wyszukać, wpisując nazwę miejscowości, powiatu lub województwa w wyszukiwarce Bazy Ofert. Warto dodać, że pozycjonowanie lokalne to także bardzo dobry stosunek ceny do wartości SEO!

Na platformie Linkhouse, w zakładce Produkty” możesz zdecydować się także na zakup pakietów przygotowanych z myślą o lokalnym SEO:

 • Pakiet 25 lub 50 wizytówek NAP (które zawierają podstawowe informacje o Twojej firmie np. nazwa, adres, numer kontaktowy, czy NIP)
 • Pakiet lokalny MINI, MEDIUM lub MAX oferują działania z zakresu wizytówek NAP, sygnatur z cytowaniem NAP, linków w postach z cytowaniem NAP i ogłoszeń NAP

#4 Moduły automatyzujące dobór linków Relinkowanie / Linki Tematyczne

Trudności z wyborem wystarczającej liczby powiązanych tematycznie miejsc do pozyskiwania linków, to jeden z częstych problemów link buildingu. Dzięki modułom automatyzującym dobór linków możesz znacznie skrócić czas planowania kampanii (z godzin do minut!) oraz w łatwy sposób znaleźć powiązane tematycznie miejsca do pozyskiwania linków. Są one bezpłatne i dostępne dla każdego użytkownika platformy. Linkhouse, jako jedyny w Polsce  oferuje Ci realizację strategii, w której korzystając z linków konkurencji, poprawisz własne pozycje!

Linkhouse oferuje 2 ogólne sposoby doboru miejsc do linkowania:

 • Linki Tematyczne – ten moduł umożliwia szybkie i proste znalezienie linków z domen oraz konkretnych podstron, które zajmują wysokie pozycje w Google (na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe). W panelu znajdziesz także sugestie słów kluczowych oparte o aktualne pozycje Twojej strony oraz konkurentów.

Jak korzystać z modułu Linki tematyczne”?

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/GgPklDqaaf4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

https://www.youtube.com/watch?v=GgPklDqaaf4

 • Relinkowanie w dużym uproszczeniu polega na kopiowaniu profilu linkowego konkurencji. Mając ich kilka, jesteśmy w stanie stworzyć profil linkowy lepszy od każdego z nich. Oprócz poprawy widoczności w Google zaoszczędzisz czas na zbieraniu danych – Linkhouse zrobi wszystko Ciebie! Jedyna informacja potrzebna do stworzenia oferty linkowania to adres strony, dla której chcesz pozyskać linki. O wszystkie pozostałe dane na temat konkurentów i ich linków zadba platforma Linkhouse dzięki integracjom z Senuto, Ahrefs i Semrush.

Jak korzystać z modułu Relinkowanie”?

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/YotEawGP8jc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

https://www.youtube.com/watch?v=YotEawGP8jc

#5 Integracja z największą liczbą zewnętrznych narzędzi, dostarczających parametry SEO – Senuto, Ahrefs, Semrush, Majestic, Semstorm

Linkhouse oferuje integrację z zewnętrznymi narzędziami, takimi jak: Ahrefs, Semrush, Senuto, Majestic i Semstorm. To dzięki nim możliwe są dodatkowe opcje filtrowania parametrów stron. Widoczność, minimalna liczba linków, minimalna wartość parametru ruchu, czy minimalna ilość linkujących domen – właśnie te informacje pobierane są z powyższych stron.

Jak dane zebrane z tych narzędzi mogą pomóc reklamodawcom? 

Dzięki nim, na bieżąco aktualizowane są parametry SEO, które dodatkowo ułatwiają użytkownikom wybór kolejnych miejsc do pozyskiwania linków. Pozwala to na oszczędzenie czasu (spędzonego na manualnym sprawdzaniu statystyk portali przy użyciu innych platform), ale i… rozczarowania jakością portali. Statystyki nie kłamią, więc w prosty sposób możesz zapoznać się z przeglądem wybranego portalu.

#6 Dane na temat portali aktualizowane co 7 dni

Duża baza ofert to… duża odpowiedzialność, spoczywająca na barkach teamu Linkhouse. Wszystkie dane dotyczące parametrów SEO (na których bazujesz, wybierając odpowiednie dla siebie strony) aktualizowane są co 7 dni! Dzięki temu możesz zawsze, bez obaw polegać na sprawdzonych danych!

Dane pochodzą ze stron takich jak: Ahrefs (Domain Rating, Reffering Domains, i Backlinks), Senuto (Widoczność), Majestic (Trust Flow, Citation Flow, Referring Domains i External Backlinks), Semrush (Organic Traffic) i Semstorm (Ruch i Widoczność).

Linkhouse także stale monitoruje dostępność oraz parametry linków w zamówionych publikacjach. Jeżeli pojawia się problem, platforma kontaktuje się bezpośrednio z wydawcą w celu przywrócenia niedziałających linków.  Nie musisz martwić się o to, że zostaniesz na lodzie!

#7 Ponad 40 filtrów w Bazie Ofert, które pozwalają szybko i precyzyjnie wybrać miejsca do linkowania

Masz sprecyzowane wymagania? To nie problem! Linkhouse posiada ponad 40 filtrów w swojej Bazie Ofert. Główne opcje filtrowania to tematyka, język strony oraz rozpiętość cen. 


Wyszukiwanie zaawansowane umożliwia wybranie konkretnych parametrów stron. Dzięki integracji z zewnętrznymi narzędziami możliwe jest filtrowanie pod względem backlinków, widoczności, czy ruchu. 

Tak rozbudowana opcja wyszukiwania w Bazie Ofert, umożliwia także dopasowanie województwa pod pozycjonowanie lokalne, czy ustawienie minimalnej ilości znaków w artykule lub formy zamieszczenia linku, na jakiej nam zależy.

Jakie filtry znajdziesz w Linkhouse?

Parametry strony:

 • Ruch
 • Domain Rate
 • Backlinks (Ahrefs)
 • Ruch (SemStorm)
 • Widoczność (Senuto)
 • Trust Flow
 • Referring Domains (Majestic)
 • Gęstość linków wychodzących
 • Widoczność (SemStorm)
 • Citation Flow
 • Backlinks (Majestic)
 • Organic Traffic (Semrush)
 • Referring Domains (Ahrefs)
 • Ratio domen in/out
Parametry oferty:

 • Dopuszczalne anchory
 • Forma zamieszczenia linku
 • Min. ilość znaków w artykule
 • Liczba linków w treści
 • Oznaczenie artykułu
 • Dodatkowa promocja
 • Liczba zdjęć w treści
 • Dodatkowe podlinkowanie zewnętrzne

Tutaj możesz zaznaczyć także opcje dodatkowe, takie jak: wybór widocznej daty publikacji, czy oferty z napisaniem tekstu przez wydawcę.

Filtrowanie zaawansowane:

 • Pomiń linki Projektu
 • Pomiń linki Domeny
 • Typ strony
 • Kraj
 • Województwo

W tym filtrowaniu również znajdziesz opcje dodatkowe, m.in.: udostępnianie statystyk, czy opcję wyświetlania stron ze zweryfikowanymi statystykami ruchu z Google Analytics.

#8 Rozbudowany moduł Projekty zbierający statystyki z wielu narzędzi w jednym miejscu

Jest to stale rozbudowujący się moduł platformy Linkhouse. Swoje zamówienia możesz przypisać do konkretnych projektów, a te dodatkowo zbierać w subprojekty. W ten sposób stworzysz całe kampanie!

Dzięki modułowi Projekty” utrzymasz porządek w swoich kampaniach. W kilka chwil sprawdzisz jaki linki zostały zamówione oraz jaki jest ich status. Pełna kontrola z poziomu jednego panelu!


Linkhouse oferuje także stały dostęp do raportów i informacji na temat Twojego budżetu. Na bieżąco masz dostęp do efektów swoich działań, a na wykres możesz również nanosić informację o ruchu z Google Analytics oraz własne notatki. Dzięki temu zawsze masz pod ręką pełen obraz rezultatów Twoich kampanii!

#9 Integracja z bankami zdjęć 

Wielu artykułom sponsorowanym często towarzyszą dodatkowe materiały graficzne. Poszukiwanie ich jest często czasochłonne i uciążliwe. Jeżeli nie masz własnego zdjęcia, które będzie pasować do artykułu, możesz wybrać jedno ze stockowych zdjęć z poziomu platformy Linkhouse. Dzięki integracji z Pexels, Pixabay i Unsplash w prosty i szybki sposób znajdziesz idealną ilustrację do swojego tekstu! To przede wszystkim oszczędność czasu, szczególnie, jeśli publikujesz wiele artykułów. 

Jak to zrobić?

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/x3a132qk2Lc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

https://www.youtube.com/watch?v=x3a132qk2Lc&feature=youtu.be

#10 Alternatywy dla artykułów sponsorowanych – linki w istniejących artykułach i linki reklamowe

Linki w istniejących artykułach oraz linki reklamowe, to strategie link buildingu, które coraz bardziej zyskują na popularności! 

Co daje linkowanie w istniejących już artykułach?

To przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy! Nie musisz szukać copywritera, który napisze tekst na konkretny temat, tworzyć dla niego wytycznych, czy nanosić poprawek na gotowy artykuł. W przypadku linkowania w istniejących już artykułach już nie zaprzątasz sobie tym głowy.

Linkhouse daje także dużą swobodę odnośnie formy linkowania. Na platformie znajdziesz 4 możliwe formy dodawania linków do opublikowanych treści. O tym, które z nich są dostępne dla poszczególnych domen, decydują właściciele stron:

 • link pod dowolnymi słowami w artykule
 • dodanie na końcu artykułu podlinkowanej informacji
 • wstawienie w tekst podlinkowanego bannera
 • krótka, podlinkowana wzmianka w tekście

Dzięki temu możesz uzyskać naturalnie wyglądające linkowania!

#11 Wszystkie rodzaje linków dostępne w jednym panelu (zakładka Produkty)

W zakładce Produkty” szybko dobierzesz i zamówisz odpowiednią dla siebie ofertę. Wszystkie rodzaje linków dostępne są w jednym panelu, zatem nie musisz już szukać interesujących Cię pakietów w oddzielnych zakładach. Na platformie znajdziesz 12 opcji z Polski, m.in.:

 • katalogowania stron
 • pozycjonowanie lokalne
 • pakiety SEO
 • linki z forów oraz profili

Możesz zdecydować się także na opcje zagraniczne, takie jak pakiety wizytówek NAP, czy zaplecza SEO.

Termin realizacji każdego zamówienia to maksymalnie 30 dni!

Przekonany?

Artykuły sponsorowane to obecnie jedna z najlepszych metod na poprawienie widoczności Twojej strony! Warto zatem zdecydować się platformę, która zaoferuje Ci jak najwięcej możliwości. Dzięki temu szybko i prosto będziesz mógł załatwić każde zlecenie z poziomu jednego panelu. Z pomocą platformy Linkhouse najefektywniej dobierzesz odpowiednie miejsca na publikację i wynegocjujesz dobre warunki!

Linkhouse to ponad 22 tysiące portali, z czego 13 tysięcy z nich to serwisy zagraniczne (z 21 krajów!). Nie znajdziesz na rynku obszerniejszej Bazy Ofert! Co więcej, wszystkie dane aktualizowane są co 7 dni, także zawsze masz pewność, że wybrana przez Ciebie oferta będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Platforma Linkhouse oferuje wiele udogodnień, które wpłyną na zwiększenie efektywności Twojej pracy. Dzięki niej możesz skrócić czas planowania swoich kampanii z godzin do minut! 

Nic dodać, nic ująć – jeśli chcesz zamówić artykuły sponsorowane, to platforma Linkhouse jest zdecydowanie najlepszym wyborem!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Monitoring aktywności linków

Bezpłatny Monitoring Aktywności Linków W Linkhouse monitorujemy aktywność i parametry (follow, nofollow) wszystkich linków z wykupionych artykułów sponsorowanych i linków w istniejących artykułach. Bezpłatnie. Gdy

Jak zarabiać więcej na stronie Linkhouse

Linkhouse to platforma content marketingu i link buildingu, która pozwala na monetyzację stron każdego typu (portale, blogi, fora internetowe) na wiele sposobów. W poniższym poradniku

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami Linkhouse!