Nowość! Integracja z Google Search Console!

Sebastian Heymann

Sebastian Heymann

ikona-data-publikacji

Opublikowano

06/02/2023

ikona-data-publikacji

Opublikowano

06/02/2023

Spis treści

Integracja z Google Search Console


W Linkhouse stosujemy innowacyjne rozwiązania, aby wszystkie Twoje publikacje były jak najszybciej widoczne w organicznych wynikach wyszukiwania! W związku z tym miło nam poinformować, że w panelu Linkhouse wprowadziliśmy kolejne pionierskie rozwiązanie –
darmową integrację z Google Search Console!  

Od teraz:

  • Publikacje będą jeszcze szybciej się indeksować, bez dodatkowych działań, od razu po dodaniu ich na stronę;
  • Sprawdzanie indeksacji odbywać się będzie przez Inspection API z Google Search Console, co jest najbardziej wiarygodnym źródłem sprawdzania zaindeksowania;
  • W przypadku problemów z indeksacją Wydawca otrzyma szczegółowe informacje co dokładnie musi poprawić, aby naprawić problem!

 

JESTEŚ WYDAWCĄ? ZINTEGRUJ SIĘ!

Indeksacja w Linkhouse

 

Kupujesz artykuły?

Przypominamy, że niedawno w naszym panelu pojawiły się statystyki indeksacji portali. Dzięki dedykowanym filtrom możesz wyszukać i wybrać publikacje dla siebie z ponad 4200 stron z wysoką indeksacją.  

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INDEKSACJI W PANELU!

Sprzedajesz artykuły?

W naszym panelu sprawdzisz stan indeksacji swoich portali oraz publikowanych przez Ciebie wpisów! Indeksacja to jeden z najważniejszych czynników dla Reklamodawców przy wyborze portalu, na którym chcą umieścić artykuł sponsorowany. Warto więc postarać się aby mieć ją na jak najwyższym poziomie!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INDEKSACJI DLA WYDAWCÓW!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Analiza GAP linków zewnętrznych

Analiza GAP linków zewnętrznych

Praca nad najwyższą pozycją w wynikach wyszukiwania to zaciekła rywalizacja z konkurencją, w której rolę sędziego przyjmuje algorytm Google. Jak zabiegać o jego względy i jaką rolę odgrywają w tym linki zewnętrzne?

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój procesie budowy linków.