Zarejestruj się

Nowość! Integracja z Google Search Console!

ikona-data-publikacji
Opublikowano

06/02/2023

ikona-data-publikacji
Opublikowano

06/02/2023

Spis treści

Integracja z Google Search Console

W Linkhouse stosujemy innowacyjne rozwiązania, aby wszystkie Twoje publikacje były jak najszybciej widoczne w organicznych wynikach wyszukiwania! W związku z tym miło nam poinformować, że w panelu Linkhouse wprowadziliśmy kolejne pionierskie rozwiązanie – darmową integrację z Google Search Console!

Od teraz:

  • Publikacje będą jeszcze szybciej się indeksować, bez dodatkowych działań, od razu po dodaniu ich na stronę;
  • Sprawdzanie indeksacji odbywać się będzie przez Inspection API z Google Search Console, co jest najbardziej wiarygodnym źródłem sprawdzania zaindeksowania;
  • W przypadku problemów z indeksacją Wydawca otrzyma szczegółowe informacje co dokładnie musi poprawić, aby naprawić problem!

JESTEŚ WYDAWCĄ? ZINTEGRUJ SIĘ!


Obejrzyj filmik z instrukcją →

Przeczytaj instrukcję na blogu →

Indeksacja w Linkhouse

Kupujesz artykuły?

Przypominamy, że niedawno w naszym panelu pojawiły się statystyki indeksacji portali. Dzięki dedykowanym filtrom możesz wyszukać i wybrać publikacje dla siebie z ponad 4200 stron z wysoką indeksacją.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INDEKSACJI W PANELU!


Przeczytaj przewodnik →

Sprzedajesz artykuły?

W naszym panelu sprawdzisz stan indeksacji swoich portali oraz publikowanych przez Ciebie wpisów! Indeksacja to jeden z najważniejszych czynników dla Reklamodawców przy wyborze portalu, na którym chcą umieścić artykuł sponsorowany. Warto więc postarać się aby mieć ją na jak najwyższym poziomie!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INDEKSACJI DLA WYDAWCÓW!


Przeczytaj przewodnik →

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.