Zarejestruj się

Zapisywanie Wyszukiwań – otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach spełniających kryteria

ikona-data-publikacji
Opublikowano

03/09/2019

ikona-data-publikacji
Opublikowano

03/09/2019

Spis treści

Wersja tl;dr

Od tej pory możesz zapisać dowolne wyszukiwanie i otrzymać co tydzień powiadomienie mailowe o nowych ofertach spełniających kryteria. W każdej chwili możesz też sprawdzić z poziomu panelu nowe oferty spełniające Twoje wymogi, które pojawiły się od określonej daty (np. z ostatnich 39 dni). Nową funkcję znajdziesz w naszej Bazie Ofert – po wybraniu pierwszego kryterium wyszukiwania pojawi się przycisk „Zapisz wyszukiwanie”, a dalej…

Na początek historyjka

Początek miesiąca, odpalasz panel Linkhouse w poszukiwaniu nowych linków, mozolnie ustawiasz 7 swoich ulubionych kryteriów (jak co miesiąc, od roku), które muszą spełniać interesujące Cię serwisy. Widzisz 320 wyników – myślisz: „świetnie, miesiąc temu było 290. Jest 30 nowych, potencjalnych szans na zdobycie fajnych linków. Gdyby tylko ekipa Linkhouse była tak miła i pozwoliła łatwo znaleźć tylko nowe…”

surprisememe

A my jesteśmy mili. I lubimy naszych użytkowników. Właśnie dlatego w panelu pojawiła się istotna nowość – Zapisane Wyszukiwania.

Już mówimy jak

W widoku Bazy Ofert po wybraniu pierwszego (z ponad 30, które udostępniamy) filtrów pojawi się przycisk Zapisz wyszukiwanie:

Przycisk Zapisz Wyszukiwanie

Po kliknięciu w niego pojawia się prosty formularz konfiguracji zapisanego szablonu wyszukiwania. Podane w nim informacje widoczne są tylko dla użytkownika. Przejrzysta nazwa i dodatkowy opis pozwolą nawet po długim czasie łatwo znaleźć interesujący nas szablon.

Zaznaczenie powiadomień spowoduje otrzymanie co tydzień maila z informacją o nowych ofertach spełniających kryteria (jeśli jakieś się pojawiły). W każdej chwili można zmienić to ustawienie włączając lub wyłączając powiadomienia.

Zapisz kryteria wyszukiwania - uzupelnione

Po zapisaniu pierwszego szablonu wyszukiwania zawsze po wejściu do Bazy Ofert widoczny będzie przycisk Zapisane wyszukiwania

Przycisk Zapisane Wyszukiwania

… dzięki któremu można zobaczyć zapisane wcześniej szablony wyszukiwania i nowe oferty.

Co ważne masz możliwość wybrania dowolnej daty, od której oferty uznawane są za nowe. Niezależnie od tego czy nie szukałeś nowych serwisów od tygodnia czy pół roku łatwo odfiltrujesz oferty, które pojawiły się w tym czasie:

Wybor Zakresu Nowosci

Dzięki szablonom wyszukiwania znajdziesz nie tylko nowe portale, ale także oferty na wcześniej dodanych serwisach, które zaczęły spełniać kryteria – np. przez obniżenie ceny lub wzrost parametrów SEO. Starsze serwisy poznasz po niższych ID:

Widok Nowosci spelniajace kryteria wyszukiwania Linkhouse

Przyda się? Daj znać w komentarzu i przede wszystkim powiedz nam czego jeszcze brakuje w Linkhouse, co mogłoby ułatwić Twoją codzienną pracę nad link buildingiem.

P.S. Wiesz, że 18 października w Katowicach druga edycja SEO Barcamp będąca jednocześnie 5. urodzinami Linkhouse? Zapraszamy – SEO Barcamp #2

Zobacz także: 9 przydatnych filtrów w panelu Linkhouse

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.