Wygodny
link building

Linkhouse ułatwia proces budowania linków – od znajdowania ofert po monitorowanie efektów. Skorzystaj z największej bazy stron w Polsce!

0

Publikacji
miesięcznie

0

Portali
w bazie

1

Zarejestrowanych
klientów

1

rok założenia

Intuicyjna obsługa, największa baza

Poza największym zbiorem portali oferujemy szereg funkcjonalności przydatnych w planowaniu, realizacji i raportowaniu kampanii.

Narzędzia link buildingu

Banery reklamowe

Narzędzia SEO

Dla kogo jest Linkhouse?

W Linkhouse zapraszamy do współpracy reklamodawców oraz wydawców. Sprawdź co możesz zyskać używając naszego portalu!

Korzystając z Linkhouse, możesz planować, zlecać i monitorować kampanie content marketingu i link buildingu.
Korzystając z Linkhouse możesz monetyzować swoje strony i zarabiać na własnych zasobach.

Zacznij korzystać z Linkhouse

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do największej bazy portali, z których możesz pozyskać linki. Z góry znasz ceny, widzisz odświeżane co 7 dni parametry SEO. Możesz korzystać z rozbudowanych filtrów, a także zautomatyzowanych narzędzi ofertowania, aby wybrać linki najlepsze dla Twojej strony.

Funkcje i narzędzia

Darmowe konto w kilkanaście sekund

Kilka opcji formatów reklamowych

Przejrzysty i intuicyjny panel

Narzędzia SEO, integracje i dodatkowe opcje

Wtyczka do ChatGPT ułatwiająca link building

Linkhouse działa na całym świecie

Linkhouse to nie tylko działania na rynku polskim. Ponad połowa z naszej liczącej ponad 65 tysięcy serwisów bazy (która stale rośnie!) to strony zagraniczne.

Poza kilkunastoma krajami europejskimi realizujemy także kampanie w państwach takich jak USA, Kanada, Meksyk czy Argentyna.

Dostępne formaty reklamowe w Linkhouse:

Zaufali nam:

Opinie naszych klientów

Linkhouse ułatwia proces budowania linków, od znajdowania ofert po monitorowanie efektów. Wierzymy, że liczby mówią za siebie, ale opinie naszych Klientów mówią jeszcze głośniej.

Wszystkie opinie o naszych usługach publikowane na stronie linkhouse.pl pochodzą od naszych obecnych lub byłych klientów, z którymi zawarliśmy umowy na świadczenie usług. Opinie zostały wyrażone dobrowolnie i nie ingerowaliśmy w żaden sposób w ich treść. Zostały one przesłane do nas w odpowiedzi na prośbę o ocenę współpracy z nami. Opinie wyrażają subiektywną ocenę naszych klientów dotyczącą poziomu świadczonych przez nas usług. Niektóre opinie mogły zostać pozyskane w ramach programu bonusowego.

Blog Linkhouse

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Analiza GAP linków zewnętrznych

Analiza GAP linków zewnętrznych

Praca nad najwyższą pozycją w wynikach wyszukiwania to zaciekła rywalizacja z konkurencją, w której rolę sędziego przyjmuje algorytm Google. Jak zabiegać o jego względy i jaką rolę odgrywają w tym linki zewnętrzne?

Linkhouse ułatwia proces budowania linków od znajdowania ofert po monitorowanie efektów. Skorzystaj z największej bazy stron w Polsce.

Kontakt

Tel.: +48 534 904 689

Dane adresowe

Grupa KBR Chlewiński i Kozłowski S.K.A.

Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice

NIP: 6342871729

Social media