Zarejestruj się

SEOtour – szkolenie SEO od Grzegorz Strzelec z SEO Planner – Relacja

ikona-data-publikacji
Opublikowano

13/11/2018

ikona-data-publikacji
Opublikowano

13/11/2018

Spis treści

W miniony piątek Grzegorz zagościł ze swoim szkoleniem SEOtour w Katowicach (To dopiero 2 z 46 miast, które planuje odwiedzić). Rzadko zdarza się okazja, by przez cały dzień posłuchać co na temat SEO ma do powiedzenia ktoś, kto robił je w Polsce w naprawdę dużej skali, w dodatku 200 metrów od biura i cenie poniżej 1000 PLN. Wykorzystaliśmy więc okazję i wybraliśmy się w kilka osób z Linkhouse.

W pigułce:

  • Tak, warto. Bardzo warto.
  • Protip: Najbardziej w małych miastach (o tym dalej)
  • SEOtour to szkolenie SEO dla poziomów od średniego wzwyż (pod kątem Seowców) i dowolnego dla „biznesu” – czyli osób, które potrzebują lepiej SEO rozumieć, żeby je dobrze zlecać, nadzorować itd.
  • Szkolenie trwa od 8 godzin wzwyż – zależnie od aktywności uczestników.
  • W trakcie można (a nawet trzeba) zadawać dowolną liczbę pytań o wszystko co z SEO związane
  • Bufet obejmuje m.in. piwo i wino.

Prowadzący

Grzegorz Strzelec to były Head of SEO w Onecie, w którym przez kilka lat budował procesy oraz widoczność w Google. W zasadzie nie ma sensu pisać więcej. Poza kwestiami stricte merytorycznymi – to świetny mówca i szkoleniowiec. Dobrze się go słucha, błyskawicznie łapie dobry kontakt z uczestnikami i buduje świetną, sprzyjającą dyskusji atmosferę na szkoleniu.

Jak wygląda samo szkolenie

Szkolenie obejmuje cały zakres SEO – od optymalizacji treści, przez linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, budowę struktury serwisów, optymalizację Java Script, po migrację dużych serwisów czy kreowanie rzeczywistości z wykorzystaniem Google News. Pytanie jak to możliwe, żeby zmieścić tyle zagadnień w 8 godzin? Dopasowując na bieżąco poziom do potrzeb uczestników. Plan szkolenia przygotowany przez Grzegorza to świetne tło (zawierające samo w sobie wiele „mięsa”), które tworzy strukturę sprzyjającą zadawaniu pytań dotyczących każdego aspektu SEO.

Zakres i poziom

Poziom szkolenia oceniamy jako średnio-zaawansowany wzwyż. Poziom interakcji z prowadzącym sprawia, że poziom wiedzy może być odpowiednio wysoki (lub niski) zależnie od pytań zadawanych przez uczestników. Oczywiście prędzej pojawią się pytania o niuanse JS czy przenoszenia serwisów, niż o to czym jest Google Search Console i jak sprawdzić site domeny, więc opanowanie podstawowych pojęć wcześniej jest zalecane.

Dla kogo?

Na myśl przychodzą nam co najmniej 3 grupy zawodowe, dla których szkolenie SEO Tour będzie świetną inwestycją:

  • dla specjalistów SEO na każdym poziomie – Grzegorz nie uchyla się od pytań żadnego kalibru
  • dla wydawców serwisów internetowych oraz ich działów marketingu – jeżeli prowadzisz portal informacyjny i nie idziesz na szkolenie do byłego szefa SEO Onetu to popełniasz duży błąd
  • dla przedstawicieli biznesu, którzy potrzebują ogólnego zrozumienia SEO, by móc mądrze nim zarządzać

Protip: Jeżeli masz dużo konkretnych pytań na które chciałbyś uzyskać odpowiedź wybierz się na szkolenie do jednego z mniejszych miast. Zamiast do Krakowa, poświęć godzinę na dojazd do Tarnowa (zwłaszcza, że Kraków już był), zamiast Łodzi pojedź 20 minut do Zgierza. W takich miejscach frekwencja z pewnością będzie mniejsza i będziesz mieć Grzegorza (prawie) dla siebie i swoich SEO-problemów.

Reasumując…

Standardowa cena to 890 PLN netto – świetny stosunek cena/jakość. Tym bardziej, że Grzegorz – z tego co wiemy – nie zamierza zostać zawodowym szkoleniowcem i nie wiadomo czy i kiedy będzie szansa wybrać się na takie szkolenie po zakończeniu SEO Touru. My ze swojej strony polecamy gorąco! Link do rejestracji: Szkolenie SEO Tour.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.