Zarejestruj się

Jak i dlaczego przenieść swoje projekty do Linkhouse?

ikona-data-publikacji
Opublikowano

13/08/2020

ikona-data-publikacji
Opublikowano

13/08/2020

Spis treści

Po założeniu konta w Linkhouse możesz zaimportować dotychczas pozyskane linki na swoje konto i zorganizować je w wygodnej formie projektów. Dlaczego warto to zrobić? Z kilku powodów:

  1. Uzyskasz bezpłatny monitoring aktywności i poprawności parametrów (follow/nofollow) zaimportowanych linków. Będziemy także sprawdzać poprawność anchorów.
  2. Możesz podać informację o koszcie pozyskania, dzięki temu będziesz mógł śledzić całościowy koszt linkowania w wybranym okresie dla danego projektu.
  3. Zaimportowane linki podobnie jak te kupione przez Linkhouse możesz nanieść na wykres projektu.
  4. Szukając nowych portali do linkowania w Bazie Ofert możesz odfiltrować z wyników te, z których już posiadasz linki. Po zaimportowaniu linków wystarczy, że wybierzesz filtr zaawansowany Pomiń linki Projektu i odpowiedni projekt.

Pomiń linki projektów w Linkhouse

Możliwość importu dostępna jest przez 3 miesiące po założeniu konta. Jeśli jednak jesteś stałym klientem Linkhouse i chcesz regularnie uzupełniać swoje projekty o linki pozyskiwane z innych źródeł wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod adresem [email protected], a funkcja zostanie włączona na stałe.

Jak zaimportować do panelu linki pozyskane poza Linkhouse?

Po zalogowaniu, w zakładce Reklamodawca wybierz Projekty. Następnie utwórz nowy projekt (lub wybierz istniejący) i kliknij Zobacz szczegóły projektu. W kolumnie Akcje znajdziesz odpowiedni przycisk:
Import linków spoza Linkhouse
Zacznij od pobrania wzorcowego pliku importu. Możesz w nim dodać szereg informacji na temat pozyskanych linków. Im dokładniej go uzupełnisz, tym lepsze dane do pracy w platformie uzyskasz. W razie problemów z uzupełnieniem formularza skontaktuj się z działem Biura Obsługi Klienta – [email protected]

Nie chcesz pokazywać swoich dokładnych linków?

Skorzystaj z opcji Importuj domeny linkujące i załaduj plik z listą domen, z których Twoja strona posiada już linki.
Import domen linkujących spoza Linkhouse

Nie musisz wstawiać adresów konkretnych podstron z linkami. Domeny zaimportowane w ten sposób możesz następnie pominąć szukając nowych miejsc do linkowania w Bazie Ofert. Wystarczy, że wybierzesz filtr zaawansowany Pomiń linki Projektu.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.