fbpx

,

Portale lokalne w Polsce – prawie 2000 serwisów w ofercie Linkhouse

ikona-data-publikacji

Opublikowano

18/09/2019

ikona-data-publikacji

Opublikowano

18/09/2019

Baza portali na platformie Linkhouse.co nadal dynamicznie rośnie i niedawno przekroczyła 7500 serwisów z Polski, a 14500 w skali świata. Dodając nowe kraje i języki nie zapominamy o rozwoju jednej z najpopularniejszych kategorii serwisów – portali lokalnych. Zbliżając się do 2000 tego typu stron postanowiliśmy sprawdzić jak rozkłada się ich ilość według województw.

Mapa Portale Lokalne - Polska

Jak skutecznie szukać lokalnych serwisów do publikacji artykułów sponsorowanych?

W Bazie Ofert dostępny jest filtr Województwo, dzięki któremu można błyskawicznie znaleźć lokalne portale. Bardziej dokładne wyszukiwanie umożliwi jednak pole Szukaj. Każdy lokalny portal tagujemy miastem i powiatem do którego się odnosi. Wpisanie jednej z tych nazw w pole Szukaj zwróci tylko portale spełniające wymogi

Portale lokalne Kraków

250 spośród wspomnianych serwisów to portale należące do Google News. Choć nie ma to bezpośredniego wpływu na jakość pozyskiwanych z nich linków, to jednak jest kryterium ułatwiającym znalezienie portali z potencjałem generowania dużego ruchu. Dotrzesz do nich zaznaczając w Wyszukiwaniu zaawansowanym filtr Portal znajduje się w Google News.

Zobacz także: 9 przydatnych filtrów w panelu Linkhouse

Oczywiście tak jak w przypadku pozostałych serwisów dostępne są statystyki ruchu – deklaratywne oraz zweryfikowane za pośrednictwem Google Analytics (oznaczone zieloną ikoną). Tam gdzie informacja o ruchu opiera się na deklaracji ruchu przez wydawcę, łatwo można ją ocenić sprawdzając widoczność strony w Google. Dostarczamy do tego parametry z aż 3 narzędzi – Senuto, Semrush, Semstorm – które aktualizujemy co 7 dni:

Statystyki widocznosci w google

Powiadomienia o nowych ofertach z portali lokalnych

Pamiętaj, że możesz bardzo łatwo ustawić powiadomienia o nowych ofertach portali lokalnych z interesującej Cię okolicy – wystarczy, ze użyjesz funkcji Zapisane wyszukiwania, o której więcej pisaliśmy tutaj, a na naszym kanale Youtube znajdziesz instrukcję w formie video (2 min).

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz powiadomienia o naszych nowych artykułach drogą mailową.

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Link Planner – nowoczesne narzędzie do link buildingu

Link Planner to najnowocześniejsze narzędzie do link buildingu oparte o system sztucznej inteligencji. Dzięki niemu możesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google. Już w 60 sekund* otrzymasz gotowy plan kampanii, której przygotowanie do tej pory wiązało się z dużym nakładem pracy, posiadaniem wiedzy SEO, a także potrzebą korzystania z wielu, najczęściej płatnych narzędzi.

Relacja z Konferencji SEO Poland 2022

16 września 2022 w ICE Kraków odbyła się współorganizowana przez nas największa konferencja dla polskiej branży SEO. Połączyła w sobie ponad 600 uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów,

Uszkodzone Linki: Instrukcja dla Reklamodawcy

Na platformie Linkhouse pojawił się nowy moduł – Uszkodzone Linki! To kolejne skuteczne narzędzie do link buildingu, które warto przetestować! Najnowszy moduł pozwala Reklamodawcom wyszukać

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość i wygodę świadczonych usług. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie plików cookies.