Zarejestruj się

Zobacz co działo się u nas w listopadzie

ikona-data-publikacji
Opublikowano

12/12/2023

ikona-data-publikacji
Opublikowano

12/12/2023

Spis treści

Listopad za nami, także czas na małe podsumowanie, a w nim:

Integracja Linkhouse z Surfer AI

W zaledwie kilkanaście minut otrzymaj artykuł zoptymalizowany pod kątem SEO, oparty na wybranych przez Ciebie słowach kluczowych, gotowy do natychmiastowej publikacji.

Dzięki naszej współpracy z Surferem możesz skorzystać z narzędzia SURFER AI, jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi AI do tworzenia treści SEO.

Surfer AI stworzy na podstawie wybranych przez Ciebie słów kluczowych artykuł, który od razu będziesz mógł przekazać do publikacji. Od zakupienia oferty do przekazania jej do publikacji minie zaledwie kilkanaście minut!

Nowe funkcjonalności w naszej wtyczce do Chrome

Dochodzą nas słuchy, że wtyczka została bardzo ciepło przyjęta i zebrała wiele pochlebnych opinii dlatego też w listopadzie rozbudowaliśmy jej możliwości. Teraz przeglądając wyniki wyszukiwania możesz użyć nowego przycisku w kształcie serca „Poproś o dodanie portalu do bazy Linkhouse”

Frame 2

Po jego wybraniu dostaniemy informację o tym, że istnieje zainteresowanie danym portalem i będziemy próbowali pozyskać go do naszej bazy. Zachęcamy do przesyłania Waszych propozycji – pozwoli nam to stale rozwijać nasze portfolio dostępnych portali, a Wasze sugestie pozwolą nam wrócić do Was z produktem dopasowanym do Waszych oczekiwań.

Statystyki dotyczące ruchu na stronie z nową metryką

Do statystyk bazy ofert dodaliśmy nową metrykę dotycząca ruchu wybranego portalu. Po najechaniu na kolumnę dotyczącą ruchu organicznego otrzymasz informację odnośnie do krajów, z których ruch na danej witrynie jest największy. Pomoże to jeszcze lepiej wybierać domeny, które odpowiadają wymogom Twojego projektu.

ruch mix kraje baza

Więcej danych to jeszcze większa precyzja w wyborze. Sprawdź naszą nowość już teraz: app.linkhouse.co

Udostępnienie naszego API

Stworzyliśmy API na bazie którego będziesz w stanie przygotować swoje narzędzia do korzystania z naszego APP. Pierwsze funkcje API są już gotowe a część naszych użytkowników już je testuje. 

Jeśli chcesz przyłączyć się do testów napisz do nas na [email protected] a damy Ci znać co i jak!

Zbiórka dla potrzebujących zwierzaków

5-go grudnia rozpoczęła się wyjątkowa świąteczna akcja charytatywna na rzecz zwierząt ze schroniska w Chorzowie. To już piąta edycja tej szlachetnej inicjatywy. 

Organizatorem akcji jest Mateusz Dela, a w tym roku dołączył do niego cały zespół Linkhouse. 

W tym roku, oprócz prowadzenia zbiórki najpotrzebniejszych produktów, celem organizatorów jest także znalezienie nowych domów dla jak największej liczby podopiecznych chorzowskiego schroniska. Aby ułatwić adopcję, zaprosiliśmy do współpracy firmy, które sponsorują karmę dla zwierzaków, którą otrzymają ich nowi właściciele. 

Aktualnie zebraliśmy około 3 ton karmy, ponad 19 000 złotych i na pewno na tym nie poprzestaniemy!

IMG 0085 1

Więcej szczegółów na temat zbiórki tutaj: linkhouse.pl/zbiorka-dla-schroniska

Pamiętajcie KARMA WRACA!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.