Wtyczka Linkhouse do ChatGPT: zdobądź gotową do kupienia listę linków zwrotnych

Sebastian Heymann

Sebastian Heymann

ikona-data-publikacji

Opublikowano

13/07/2023

ikona-data-publikacji

Opublikowano

13/07/2023

Spis treści

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować o premierze pluginu Linkhouse do ChatGPT. Wtyczkę zbudowaliśmy z wykorzystaniem narzędzi OpenAI.

Dzięki narzędziu możesz wykorzystać AI do analizy i pozyskania linków zwrotnych dostosowanych do Twojej domeny i budżetu.

Budowanie linków zwrotnych jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w budowaniu linków

W Linkhouse, zawsze staramy się być na bieżąco z aktualnymi trendami w SEO. AI nie jest wyjątkiem.

Narzędzia, które tworzymy, są dostępne dla każdego, od osób całkowicie początkujących po doświadczonych ekspertów SEO. Dlatego wykorzystaliśmy technologie OpenAI, aby sprawić, by budowanie linków było jeszcze łatwiejsze.

Według Search Engine Land, budowanie linków jako całość to najmniej ulubiona część SEO! Najtrudniejszymi i najbardziej czasochłonnymi zadaniami związanymi z budowaniem profilu linków są research, analiza i kontakt z wydawcami.

Właśnie tutaj przydaje się zasilany AI Linkhouse.

Linkhouse (zarówno platforma, jak i nowiutka wtyczka oraz Link Planner, na którym jest oparta) pomaga zaplanować kompletną kampanię budowania linków w ciągu kilku minut, biorąc pod uwagę ponad 40 parametrów. Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi i łączymy je z naszymi unikalnymi filtrami, aby wyprodukować gotową do zakupu listę miejsc na linki zwrotne.

Damian Kozłowski, współzałożyciel Linkhouse, zauważa:

Asystenci oparci o AI będą w przyszłości wpływać w coraz większej mierze na nasze życie oraz pracę, a użytkownicy będą oczekiwać od narzędzi możliwości komunikacji przez interfejs w formie rozmowy prowadzonej „po ludzku”. 

Martyna Mojsa, CEO Linkhouse, dodaje:

Linkhouse wykorzystuje nowe technologie w celu rewolucjonizacji branży SEO poprzez wprowadzanie innowacyjnych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki temu możemy oferować bardziej precyzyjne i efektywne analizy SEO, znacznie przewyższające tradycyjne metody ręcznego przeglądania danych. Automatyzacja procesów pozwala nam również skrócić czas potrzebny na analizę i rekomendacje, co przekłada się na szybsze rezultaty dla naszych klientów. Przez śledzenie i interpretację trendów na rynku SEO, jesteśmy w stanie dostarczać naszym użytkownikom aktualne informacje i strategie optymalizacyjne, które pomagają im osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwarkach.

Czym jest plugin Linkhouse?

Wtyczka Linkhouse to narzędzie, które pomaga w budowaniu linków do twojej strony internetowej. Bazuje na dobrze znanym Link Plannerze, flagowym narzędziu do automatyzacji budowania linków.

Po podaniu domeny, wtyczka przeprowadza dogłębną analizę potencjału strony i sprawdza bazę ofert linków zwrotnych, aby wyfiltrować najlepsze miejsca spośród ponad 65 000 stron internetowych.

AI pomaga znaleźć miejsca związane z twoją branżą (choć ta wymaga niekiedy doprecyzowania w toku konwersacji) i o wysokim Domain Authority. Wtyczka automatycznie wybiera najlepsze strony do budowania linków, na podstawie podanego przez Ciebie budżetu.

Plugin wykorzystuje funkcje platformy Linkhouse – na przykład sprawdzamy profil linków twojej witryny za pomocą Ahrefs, aby upewnić się, że proponowane linki zwrotne różnią się od tych, które już posiadasz.

Jak zainstalować wtyczkę Linkhouse?

Instalacja wtyczki Linkhouse jest prosta i szybka. Oto kroki, które musisz podjąć:

 1. Najpierw upewnij się, że masz dostęp do najnowszego ChatGPT-4. Jest on dostępny dla użytkowników ChatGPT Plus.
 2. Wejdź na czat OpenAI. W lewym dolnym rogu kliknij na nazwę swojego konta.
 3. Kliknij na Settings.
 4. W menu Settings kliknij na Beta features.
 5. Znajdź przełącznik Plugins i upewnij się, że jest w pozycji włączonej.
 1. Wiadomość „O wtyczkach” pojawi się, gdy zrobisz to po raz pierwszy. Przeczytaj ją i jeśli zgadzasz się z warunkami, kliknij OK.
 2. Otwórz nowy czat i najedź na górę, gdzie możesz przełączać się między wersjami ChatGPT-3.5 i ChatGPT-4. Powinieneś móc wybrać model korzystający z wtyczek z rozwijanego menu.
 3. Wybierz opcję „No plugins enabled” znajdującą się pod przełącznikiem trybu ChatGPT.
 4. Przejdź do sklepu z wtyczkami.
 5. Wpisz „Linkhouse” w pasku wyszukiwania. Wtyczka powinna teraz znajdować się w wynikach wyszukiwania. Kliknij przycisk Instaluj.
 6. Wyjdź ze sklepu, klikając przycisk X.
 7. Wybierz ponownie opcję „No plugins enabled” pod przełącznikiem trybu GPT. Powinieneś teraz widzieć wtyczki, które zainstalowałeś i liczbę aktywnych.
 8. Aby aktywować wtyczkę, kliknij znacznik obok niej. Po aktywacji wtyczki, jej ikona powinna pojawić się pod przełącznikiem trybu GPT.

Jak używać wtyczki Linkhouse?

Korzystanie z wtyczki Linkhouse jest jeszcze prostsze niż jej instalacja. Po zainstalowaniu i włączeniu wtyczki Linkhouse, korzystanie z możliwości jakie daje przebiega w formie rozmowy na czacie.

Oto, jak to zrobić:

 1. Otwórz nowy czat.
 2. Poproś ChatGPT o pomoc w SEO lub budowaniu linków.

Spróbuj z takimi promptami jak:

„Zaplanuj kampanię budowania linków dla [domena]”

Lub:

„Gdzie mogę zdobyć linki zwrotne dla [domena]?”

 1. AI zapyta o określenie budżetu i może pomóc w jego oszacowaniu. Podpyta też o kategorię tematyczną domeny i istotne dla ciebie wskaźniki (Trust Flow, Domain Rating etc).
 2. Możesz dookreślić je w rozmowie, zapytać ChatGPT o wyjaśnienia lub spromptować go tak, by samemu sugerował rozwiązania.
 3. ChatGPT przygotuje ofertę i pokaże wszystkie szczegóły w łatwej do odczytania tabeli. Załączy też link do platformy Linkhouse.
 4. Jeśli jesteś zadowolony z oferty, kliknij link i kontynuuj zamówienie w panelu Linkhouse. Możesz później dostarczyć dalsze wskazówki dotyczące copywritingu.

Dzięki wtyczce Linkhouse, poprawa SEO Twojej strony internetowej jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Zainstaluj wtyczkę dzisiaj i obserwuj, jak Twoja strona wzrasta w rankingach wyszukiwarek!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Analiza GAP linków zewnętrznych

Analiza GAP linków zewnętrznych

Praca nad najwyższą pozycją w wynikach wyszukiwania to zaciekła rywalizacja z konkurencją, w której rolę sędziego przyjmuje algorytm Google. Jak zabiegać o jego względy i jaką rolę odgrywają w tym linki zewnętrzne?

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój procesie budowy linków.