Zarejestruj się

Twórz treści z Surfer AI w Linkhouse

ikona-data-publikacji
Opublikowano

27/11/2023

ikona-data-publikacji
Opublikowano

27/11/2023

Spis treści

Surfer AI jako funkcjonalność Linkhouse

Surfer AI to narzędzie od Surfer SEO, które generuje treści zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Dzięki integracji z Linkhouse, możesz teraz tworzyć artykuły z użyciem Surfer AI bezpośrednio z poziomu naszej platformy i natychmiast je publikować na wybranym portalu z naszej Bazy Ofert.

To narzędzie stworzy anglojęzyczny artykuł na podstawie wybranych przez Ciebie słów kluczowych, który możesz edytować i od razu przesłać do publikacji. Od zakupu wpisu do jego opublikowania może minąć zaledwie kilka minut!

Artykuły Surfer AI są pisane na podstawie analizy stron, które dobrze się plasują dla wybranego przez Ciebie głównego słowa kluczowego.

Nie musisz się martwić czy Twoja treść jest dobrze zoptymalizowana pod wyszukiwarkę.

Co zyskasz korzystając z Surfer AI w Linkhouse?

Jak korzystać z Surfer AI na platformie Linkhouse?

  1. Podczas składania zamówienia na publikację, wybierz opcję „artykuł napisany przez Linkhouse”.
  2. Wypełnij wytyczne – w tym przypadku słowa kluczowe – i dodaj lub wybierz wyróżniające się zdjęcie.
  3. Gdy zamówienie zostanie zrealizowane, zostanie przekazane do Surfer AI , gdzie tekst zacznie być tworzony. Zazwyczaj zajmuje to około kilku minut.
  4. Kiedy treść będzie gotowa, otrzymasz powiadomienie e-mailowe. Każdy tekst napisany przez Surfer AI będzie wymagał Twojej zgody.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.