Zarejestruj się

Monitoring aktywności linków

ikona-data-publikacji
Opublikowano

04/01/2023

ikona-data-publikacji
Opublikowano

04/01/2023

Spis treści

Bezpłatny Monitoring Aktywności Linków

W Linkhouse monitorujemy aktywność i parametry (follow, nofollow) wszystkich linków z wykupionych artykułów sponsorowanych i linków w istniejących artykułach. Bezpłatnie. Gdy któryś z linków z Twoich zleceń przestanie być aktywny lub zmieni się jego parametr, na liście zleceń zobaczysz czerwoną ikonę monitoringu.

Ikona Niekatywnego linka


Co się dzieje, gdy link jest nieaktywny, albo zostanie zmieniony jego parametr?

Choć wydawcy, na których stronach publikowane są artykuły czy sprzedawane linki w platformie Linkhouse to rzetelni partnerzy biznesowi, błędy techniczne czy ludzkie czasem się zdarzają. Błąd serwera czy przypadkowe usunięcie podstrony może spowodować niedostępność kupionych linków.

Po kliknięciu w ikonę monitoringu linków możesz sprawdzić jego szczegóły:

Detale monitoringu Linków
  • jaki URL jest podlinkowany,
  • jaki anchor został użyty,
  • czy link ma parametr follow lub nofollow,
  • czy link jest aktywny

Co musi zrobić reklamodawca, który zauważy nieaktywny link?

Nic. Jeżeli w systemie widzisz, że któryś z Twoich linków nie działa, właściciel strony na której się znajduje otrzymał już od nas automatyczną prośbę o przywrócenie odnośnika do odpowiedniego stanu. Praktycznie zawsze taki komunikat wystarcza, aby sprawa została pozytywnie rozwiązana. W rzadkich, bardziej skomplikowanych przypadkach nasze Biuro Obsługi Klienta podejmuje dalsze kroki i bezpośrednio kontaktuje się z wydawcą.

Jak często sprawdzane są linki?

Dostępność linków weryfikujemy co kilka godzin, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Komunikaty o błędach są wysyłane do wydawców automatycznie, nie zależą więc od czasu pracy naszego BOK.

Jak skorzystać z Monitoringu Aktywności Linków?

Domyślnie monitorujemy aktywność wszystkich linków z artykułów sponsorowanych i linków w istniejących artykułach zakupionych za pośrednictwem Linkhouse.co. Status monitorowanych linków sprawdzić można w zakładce Zlecenia oraz na listach zleceń w poszczególnych Projektach.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.