Zarejestruj się

Integracja z CMS WordPress już dostępna!

ikona-data-publikacji
Opublikowano

08/02/2024

ikona-data-publikacji
Opublikowano

08/02/2024

Spis treści

Nowa funkcjonalność dla Wydawców

Integracja z CMS WordPress jest już dostępna na naszej platformie. Możesz teraz publikować zakupione przez klientów artykuły sponsorowane łatwiej, szybciej i bez opuszczania Linkhouse.

Gdy otrzymasz zlecenie na publikację artykułu – w jego szczegółach znajdziesz przycisk “opublikuj”. Wybierz kategorie, sprawdź ustawienia, kliknij “opublikuj” i gotowe!

Jeżeli twoje zlecenie nie posiada dodatkowego podlinkowania czy promocji w social mediach, możesz je od razu zamknąć i przejść do następnego.

Znacząca oszczędność czasu prawda?

Jak dokonać integracji

Sposób pierwszy to opcja automatyczna. Instrukcję znajdziesz  w poniższym wideo.

Drugi sposób to opcja ręczna. Zaloguj się do swojego panelu CMS WordPress, następnie z lewego MENU wybierz sekcję Użytkownicy -> Profil.

profil 1

Zgodnie z instrukcją w polu nowa nazwa hasła aplikacji wpisz „Linkhouse i stwórz nowe hasło. Zwróć również uwagę na pole nazwa użytkownika, które znajdziesz w tej samej zakładce powyżej – przyda się w dalszych krokach.

3
2

Teraz zaloguj się do APP Linkhouse.  Integracji możesz dokonać przechodząc do zakładki Wydawca -> Integracje -> WordPress lub w zakładce Moje strony gdzie musisz kliknąć przycisk “Dodaj integrację z WordPressem”.

Następnie wybierz tryb „Ręczny”, uzupełnij pola nazwa użytkownika i hasło aplikacji danymi z zakładki Profile w WordPress z poprzednich kroków, kliknij „Zapisz” i gotowe!  

5

Możesz już publikować artykuły bezpośrednio z platformy Linkhouse. Miłego korzystania!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.