Zarejestruj się

Nowość w Linkhouse: Grupowe zarządzanie cenami ofert

ikona-data-publikacji
Opublikowano

17/03/2021

ikona-data-publikacji
Opublikowano

17/03/2021

Spis treści

Wystawiasz za pośrednictwem Linkhouse nawet kilkadziesiąt stron i chcesz zmodyfikować ceny niektórych swoich ofert (lub wszystkich z nich)? Nie musisz robić tego ręcznie. Od dzisiaj, wszystkich Wydawców zapraszamy do korzystania z nowej funkcji Linkhouse: grupowego zarządzania cenami ofert w panelu. 

Czym jest Grupowe zarządzanie cenami ofert?

Moduł umożliwia szybką i sprawną aktualizację cen ofert na platformie Linkhouse. Do tej pory, hurtowe zmiany w cenach ofert nie były możliwe, ale wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, wprowadziliśmy taką aktualizację do systemu. 

Jak korzystać z funkcji Grupowe zarządzanie cenami ofert? 

Nowa funkcja dostępna jest w widoku Wydawca -> Moje Strony. Nowa funkcja ukryta jest pod zielonym przyciskiem. 

image2 1

Po jego wciśnięciu, Wydawca zostanie przeniesiony do kolejnego modułu. 

image1 1

W tym miejscu można wybrać rodzaj oferty, której ceny będą zmienione (Artykuły sponsorowane, linki w istniejących artykułach, linki reklamowe, domeny lub przekierowania). Nie ma możliwości ściągnięcia wszystkich ofert każdego rodzaju  w jednym pliku.

Po wybraniu odpowiedniej opcji, można pobrać plik z wybranym rodzajem oferty. Plik to arkusz XLSX, który swobodnie można edytować we własnym zakresie. 

Dodatkowo, można zadecydować, czy pobrane mają być jedynie aktywne oferty, czy wszystkie oferty dodane przez Wydawcę do panelu.

Praca na pliku XLSX

Plik zawiera wszystkie dane o Twoich ofertach, jednak w tym kroku edytujesz jedną kolumnę – CENA. 

Możesz edytować cenę dla wszystkich lub wyłącznie wybranych ofert. Pamiętaj o formacie liczbowym (0000.00), aby odpowiednio zapisać dane.

Jeżeli udało Ci się już podmienić wszystkie pożądane ceny, zapisz plik i wgraj go z powrotem do panelu Linkhouse poprzez opcję Wgrywanie pliku -> Dodaj plik. Możesz dodać plik z rozszerzeniem XLSX lub XLS. 

image3 1

Po poprawnym wgraniu pliku, wystarczy zapisać zmiany poprzez wciśnięcie przycisku “Zapisz zmiany w cenach”. Po zapisaniu i naciśnięciu “Liczba zmienionych cen ofert” pojawi się potwierdzenie wraz z ID zmodyfikowanych ofert.

_____

Mamy nadzieję, że to proste usprawnienie ułatwi Waszą codzienną pracę!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.