Nowość w Linkhouse: Funkcja sugerowania alternatywnych stron

ikona-data-publikacji
Opublikowano

30/03/2021

ikona-data-publikacji
Opublikowano

30/03/2021

Spis treści

Nie próżnujemy! Nadejście wiosny w Linkhouse to też nadejście nowych, innowacyjnych funkcji. Tym razem wprowadziliśmy nowości w zamówieniach: funkcję sugerowania alternatywnych stron.

O co chodzi w funkcji sugerowania alternatywnych stron? 

Do tej pory, jeżeli Twoja publikacja została odrzucona przez Wydawcę, do wyboru było kilka opcji: całkowite zrezygnowanie z publikacji i zwrot pieniędzy na saldo w aplikacji, wyszukanie publikacji zastępczych we własnym zakresie, lub kontakt z BOK w celu dobrania odpowiednich stron na zastępstwo.

Dzięki nowej funkcji automatyzujemy proces wyszukiwania zastępczych miejsc na publikację!

To idealna funkcja dla osób, które:

  • dysponują wolnymi środkami w portfelu Linkhouse i nie wiedzą, w jaki sposób efektywnie je wydać
  • nie posiadają wystarczającej wiedzy o parametrach SEO w stopniu umożliwiającym im dokładne i idealne dopasowanie portali we własnym zakresie
  • nie mają czasu na długie sprawdzanie i szukanie zamienników, dlatego podstawowy dobór podobnych stron bardzo im pomoże

Jak działa funkcja sugerowania alternatywnych stron?

Jeśli Wydawca odrzucił Twoją publikację, niezależnie od powodu, to w szczegółach Twojego zlecenia wyświetli się przycisk Propozycje Podobnych Stron. Po jego naciśnięciu, otrzymasz listę kilkunastu portali, które dobierane są na podstawie wybranych przez Ciebie wytycznych dla pierwotnego zlecenia. 

image4 1

Stopień podobieństwa oznaczamy od 1 do 10, gdzie 1 oznacza najbardziej podobną stronę pod względem parametrów, a dalsze miejsca nadal pokrywają się w pewnym, ale mniejszym, stopniu, z wybranymi przez Ciebie preferencjami. 

image1 2

Jakie kryteria bierzemy pod uwagę w przypadku dobierania podobnych stron? 

Kryteria wspólne dla wszystkich kroków to:

  • Wykluczone strony zakupione w Linkhouse dla domeny z wytycznych,
  • Wykluczone ref domains z Ahrefs dla domeny z wytycznych*
  • Język strony musi być zgodny,
  • Parametr linków musi być zgodny (follow/nofollow),
  • Maksymalna liczba linków musi pozwalać na dodanie liczby linków z wytycznych,
  • Typ oferty musi być zgodny.

* – pobieramy 2000 najlepszych ref domains z powodów ograniczeń API

Wytłumaczenie wszystkich kryteriów dostępne jest po naciśnięciu niebieskiego przycisku “W jaki sposób dobieramy propozycje”. Dodatkowo bierzemy pod uwagę cenę publikacji, wahania Trust Flow i Domain Rating, ruch oraz kategorię tematyczną.

image2 2

Ile to kosztuje i czy muszę z tego korzystać?

Korzystanie z funkcji sugerowania alternatywnych stron jest całkowicie bezpłatne, a taka opcja odblokuje się po odrzuceniu zamówienia przez wybranego Wydawcę. 

Nawet, jeżeli wykorzystujesz tę funkcję, nie obliguje Cię to do płatności i konieczności wyboru miejsc, dobranych przez system na platformie Linkhouse.

image3 2

Mamy nadzieję, że nowa funkcja przypadnie Ci do gustu, oszczędzi sporo czasu i zautomatyzuje zadania i procesy dla Twojego biznesu. Zdecydowanie polecamy przyjrzeć się naszej propozycji i zapraszamy do pozostawienia informacji zwrotnej o nowej funkcji! 🙂

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Podobne wpisy

Zapisz się do newslettera

Nasz newsletter to tylko jeden e-mail miesięcznie. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najnowszymi merytorycznymi artykułami oraz funkcjonalnościami Linkhouse, nad którymi nieprzerwanie pracujemy, aby usprawnić Twój proces budowy linków.