Najwyższej jakości treści dla Twojej strony – poznaj Content Premium! [VIDEO]

Sebastian Heymann

Sebastian Heymann

ikona-data-publikacji

Opublikowano

28/04/2023

ikona-data-publikacji

Opublikowano

24/04/2023

Znalezienie odpowiedniego copywritera to dopiero wyzwanie. Musi posiadać branżową wiedzę, lekkie pióro, SEOwskie umiejętności i do tego pisać głosem Twojej marki. 

A gdyby tak uprościć cały proces? 

Przedstawiamy Content Premium

Zobacz, jak wykorzystać nową funkcję platformy Linkhouse!

Czym jest Content Premium?

Content lub artykuły premium to rodzaj tekstów sponsorowanych. Każdy reklamodawca może zamówić je w platformie Linkhouse, gdy składa zamówienie na publikację.

Artykuł premium różni się od standardowego długością tekstu i czasem poświęconym na research. Tworząc zwykły tekst, copywriter upewni się, że spełnia on wszystkie wytyczne SEO, jest merytorycznie poprawny oraz zgodny z wytycznymi reklamodawcy.

Artykuły premium przeznaczone są dla reklamodawców szukających dłuższych tekstów, które liczą tysiące słów i wymagają pogłębionego researchu. To świetne rozwiązanie dla niszowych i eksperckich treści.

Jak zamówić artykuły premium?

Zamawianie artykułów premium jest tak samo proste, jak zamawianie zwykłych tekstów. Podczas wyboru oferty w platformie Linkhouse będziesz mógł zdecydować, czy tekst do publikacji dostarczysz samodzielnie,  czy też zamówisz usługę copywriterską.

W przypadku zamówienia napisania tekstu zobaczysz możliwość zamówienia standardowego artykułu lub skorzystania z Contentu Premium. W panelu pojawi się też możliwość wyboru długości tekstu.

Dlaczego warto wybrać artykuły Premium?

W oparciu o Twoje wytyczne nasza ekipa copywriterów przeprowadzi szczegółowy research i przygotuje specjalistyczny tekst, który będzie dłuższy niż standardowy artykuł sponsorowany. Wybierając Content Premium, możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalne, rozbudowane i wartościowe treści, które idealnie wpiszą się w głos Twojej marki i będą widoczne dla algorytmu Google.

Zamówienie artykułów Premium to oszczędność czasu i unikanie kompromisów w kwestii jakości. Wszystko, co musisz zrobić, to przekazać nam swoje wymagania, a nasi copywriterzy przygotują tekst, który zachwyci Twoich odbiorców i przyciągnie uwagę nowych klientów. Zainwestuj w wartościowe treści  wypróbuj Content Premium już dziś!

Zarejestruj się w Linkhouse i wykorzystaj Content Premium

Content Premium oraz dostęp do bazy ofert dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli jeszcze nie masz konta na platformie Linkhouse, zarejestruj się już dzisiaj. Pamiętaj, że rejestracja jest darmowa, a w każdej chwili możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów. 
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Monitoring aktywności linków

Bezpłatny Monitoring Aktywności Linków W Linkhouse monitorujemy aktywność i parametry (follow, nofollow) wszystkich linków z wykupionych artykułów sponsorowanych i linków w istniejących artykułach. Bezpłatnie. Gdy

Jak zarabiać więcej na stronie Linkhouse

Linkhouse to platforma content marketingu i link buildingu, która pozwala na monetyzację stron każdego typu (portale, blogi, fora internetowe) na wiele sposobów. W poniższym poradniku

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami Linkhouse!