Zaplecze SEO Standard

Podstawowy typ strony zapleczowej w formie bloga lub miniportalu.

Więcej szczegółów

99,99 zł

Dlaczego warto posiadacz zaplecze pozycjonerskie

Zaplecze SEO to źródło linków nad którym masz pełną kontrolę - dowolnie zarządzasz ilością, typem, umiejscowieniem linków i tematycznością strony. Zaplecze stanowić też może bezpieczny bufor pomiędzy pozycjonowaną stroną, a linkami różnej jakości, który pozwala korzystać z ich mocy, a w razie problemów wystarczy, że usuniesz linki z zaplecza do swojej strony

Jak wyglądają zaplecza SEO, które budujemy?

Stawiamy na jakość i naturalny wygląd strony zapleczowej, która ma spełniać swoją rolę przez wiele lat, a także posiadać potencjał "zarobienia na siebie" - tak aby pokryć koszty domeny i hostingu.

- artykuły mają charakter poradników, recenzji, rankingów - stanowią faktyczną wartość dla użykownika

- pod artykułami zostaje dodanych łącznie 10 komentarzy, dzięki którym widać, że dana strona "żyje"

- tworzymy fanpage na którym dodanych zostaje min. 100 fanów

- na stronie umieszczamy w widocznym miejscu Facebook Like Box

Zresztą zobacz sam zaplecze zbudowane przez Linkhouse:

Za co płacisz zamawiając to zaplecze?

Otrzymasz stronę z 6 wysokiej jakości tekstami (łącznie powyżej 10 000 znaków), 10 komentarzami pod artykułami fanpage z co najmniej 100 fanami. Do budowy stron zapleczowych wykorzystujemy szablony klasy premium w wersji 'Lite'.

Cena obejmuje koszt rejestracji domeny co.pl (lub innej wybranej w trakcie zamówienia) - po 12 miesiącach należy ją przedłużyć (możesz także wybrać domenę .pl lub .com - cena zmieni się automatycznie). Jeżeli chcesz wykorzystać własne domeny również masz taką możliwość.

W cenie stworzenia strony zapleczowej jest też jej roczne hostowanie na naszych serwerach - możesz od razu wybrać wariant z dłuższym hostingiem lub wykupić go po roku. Oczywiście możesz także dostarczyć swój hosting, na którym stworzymy zaplecze (musi posiadać panel Direct Admin wraz z Installatronem - w innych przypadkach prosimy o kontakt mailowy).

Czas realizacji

Do 10 dni roboczych

Oferta opieki nad zapleczami

Jeśli chcesz aby Twoja strona zapleczowa była aktualizowana na bieząco to sprawdź ofertę Linkhouse dodawania artykułów na stronach zapleczowych. Po szczegóły kliknij w ten link.