Oferujemy płatny, 3-miesięczny, stacjonarny staż dla osób z biegłą znajomością jednego z poniższych języków obcych:

  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • czeski
  • słowacki
  • rumuński
  • węgierski
  • rosyjski
  • szwedzki
  • duński
  • norweski

W trakcie stażu będziesz mieć możliwość codziennej pracy w języku obcym, stałego kontaktu z osobami dla których jest to język ojczysty. Poznasz realia pracy w agencji interaktywnej i wiele zagadnień z zakresu SEO z naciskiem na link building. Zdobędziesz wiedzę na temat funkcjonowania rynku usług SEO w krajach posługujących się wybranym językiem.

Do Twoich obowiązków (pod czujnym okiem opiekuna) będzie należeć m.in.

  • link prospecting – wyszukiwanie miejsc, z których można pozyskać linki oraz portali/blogów chętnych do odpłatnej publikacji treści i linków
  • negocjowanie warunków współpracy
  • analiza strategii link buildingu z wykorzystaniem narzędzi SEO
  • dystrybucja treści w social mediach

Wymagania:

  • W pełni komunikatywna (C1+) znajomość jednego z powyższych języków obcych
  • Motywacja, chęć do nauki
  • Dostępność do pracy w wymiarze co najmniej 100 godzin miesięcznie.

Oferujemy:

  • ciekawy zakres obowiązków i wewnętrznych szkoleń
  • stacjonarną pracę w biurze w centrum Katowic
  • wynagrodzenie w zakresie 800-1500 PLN netto miesięcznie
  • elastyczny grafik (możliwość pogodzenia stażu ze studiami dziennymi)
  • możliwość zatrudnienia po okresie stażu

Interesuje Cię ta oferta pracy?