Nie lubimy tego słowa, ale świetnie oddaje zakres naszej oferty. Na ten moment jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie zaoferować każdy rodzaj linków: blasty, katalogowania, mniej lub bardziej rozbudowane zaplecza, indywidualny outreach oraz publikacje artykułów sponsorowanych (i nie tylko) na ponad 1700 portalach bez wykorzystania pośredników (czyt. w dobrych cenach).

Rabaty przyznawane są indywidualnie i zależą od rodzaju zamówionych usług, wysokości zamówienia, długości współpracy. Sam fakt bycia agencją niestety nie uprawnia do rabatów.

Rozumiemy jak istotną kwestią w branży SEO jest pełna poufność, dlatego nie mamy problemu z podpisywaniem klauzul NDA. Nigdy nie udostępniamy bez zgody klienta informacji na temat stron i prowadzonych dla nich działań.

Przygotowujemy przejrzyste raporty zawierające wszystkie niezbędne informacje z realizacji zleceń. Możemy także przygotować je w wersji gotowej do wysłania klientowi agencji (white label).

Pracownik BOK bezpośrednio odpowiedzialny za realizację zamówień dla Twojej agencji – wie co i na kiedy zamówiłeś, odbiera telefon i odpisuje na maile

Indywidualny opiekun też czasem śpi, a wtedy przyda się dostępny 24/7 podgląd statusu realizacji zleceń, dostęp do raportów i faktur w Panelu Klienta

I nie chodzi nam tu o rabaty lub obiecywanie, że jesteśmy najtańsi. Zakup narzędzi, szkolenie i utrzymywanie pracowników, tworzenie list – to stałe koszty, które musisz ponosić niezależnie od ilości zleceń. Współpracując z nami nie ponosisz stałych kosztów i płacisz za usługi link buildingu tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz.

To zaleta, która wiąże się z oszczędnościami, ale w przeciwieństwie do oszczędności docenisz ją, gdy sprawy będą szły lepiej, niż się spodziewałeś. W tym miesiącu potrzebujesz 3x więcej linków niż w poprzednim? Żaden problem.

LINKHOUSE W LICZBACH

mogliśmy je oczywiście zmyślić, ale nawet te prawdziwe wydają nam się podejrzanie dobre, więc nie kombinujemy

KAMPANII

%

REKLAMACJI

AGENCJE

JĘZYKÓW

LINKBUILDERÓW

KLIENCI

z którym współpracujemy i których możesz zapytać o opinię o nas (tego już nie mogliśmy zmyślić)

CO U CIEBIE?

Wystarczy o nas, lepiej powiedz co u Ciebie? Jakich linków potrzebujesz? Jakie problemy z link buildingiem możemy pomóc Ci rozwiązać?