Wyprzedaż! Pakiet Top50 PL

Pakiet Top50 PL - Najlepsze polskie katalogi stron

Dodanie strony do 50 najlepszych polskich katalogów stron.

Więcej szczegółów

299,99 zł

Promocja trwa do odwołania! Nowa cena 349 299,99 pln brutto

Pakiet Top50 PL Katalogów Stron to odpowiedź na zainteresowanie katalogowaniem stron w najmocniejszych katalogach, takich jak np. te znajdujące się na "liście Cezzy'ego". Co oznacza w tym przypadku "najlepszy"? Katalogi oceniamy według kilku kryteriów, przede wszystkim związanych z pozycjonowaniem, takich jak Pagerank, Domain Authority, Trust Flow i Citation Flow, poziom indeksacji wpisów, staż i jakość podlinkowania domeny katalogu, ale także ich wartości dla realnych użytkowników, która przekłada się na ilość odwiedzin.

Co zawiera cena usługi?

  • dodanie Państwa strony do 50 najlepszych polskich katalogów stron, w tym katalog.onet.pl, katalog.wp.pl, katalog.gazeta.pl, katalog.interia.pl, katalog.di.com.pl oraz katalog.hoga.pl
  • przygotowanie 50 unikalnych opisów do katalogów - nie używamy synonimów
  • opłaty za dodanie wpisów, które wynoszą nawet 12zł/wpis
  • gwarancja akceptacji wpisów przez moderatorów
  • raport z linkami i statystykami katalogów

Do jakich katalogów dodajemy wpisy?

Zobacz sam! Kliknij tutaj, aby pobrać listę Linkhouse - TOP50 polskich katalogów.

Wśród katalogów na naszej liście znajdują się tak popularne pozycje jak katalog.onet.pl, katalog.wp.pl, katalog.gazeta.pl czy skocz.com. Wiele z nich, to katalogi których rola nie ogranicza się jedynie do dostarczania linków pozycjonujących - każdego miesiąca są odwiedzane przez tysiące użytkowników, dzięki czemu wpisy w nich zamieszczone posiadają nie tylko wartość pozycjonerską, ale i reklamową, zapewniając bezpośrednio ruch na Twojej stronie.

Dla jakiej strony warto wykupić ten pakiet?

Cieżko o odpowiedź inną, niż... dla każdej. Pakiet Top50 Polskich Katalogów sprawdza się doskonale zarówno jako źródło pierwszych, mocnych linków dla nowych stron jak i dla stron posiadających historię w sieci, których właściciele chcą poprawić pozycje w wynikach wyszukiwania.

Co jeśli moja strona jest już dodana do niektórych katalogów?

Posiadamy bazę zapasowych katalogów (widoczne na liście, którą można pobrać). Zawsze staramy się dodać stronę do 50 katalogów. Jeżeli nie uda się dodać strony do pierwszych 50 pozycji to strona zostanie dodana do następnych z listy.  W przypadku nie dodania strony do katalogów onet.pl, wp.pl itp. (pierwsze 6 pozycji) klientowi zostanie zwrócona odpowiednia kwota uwzględniająca koszt dodania wpisu do wymienionego katalogu, pomniejszona o koszt dodania wpisu do katalogu zastępczego.

Dedykowane konta użytkowników

Dla osób chcących mieć pełną kontrolę nad swoimi linkami udostępniamy opcję założenia dedykowanych kont w katalogach i zgłoszenia wpisu przy ich użyciu. Dzięki temu klient będzie miał możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisu w dowolnej chwili bez naszej ingerencji. Po realizacji zamówienia w raporcie znajdować się będą dane do logowania na kontach. Konta rejestrowane są wszędzie gdzie jest taka możliwość.

Co potrzebujemy do realizacji usługi?

  • adres strony głównej
  • wykaz tytułów do katalogów - będą one stanowiły w większości przypadków anchor text (oczywiście może to być tylko adres URL lub nazwa firmy)
  • kilka słów kluczowych, w oparciu o które stworzymy unikalne teksty.

Czas realizacji:

Do 30 dni.

Wystawiamy faktury VAT, cena produktu jest ceną brutto uwzlędniającą 23% VAT.