Pakiet SEO - Budownictwo

Pakiet SEO to kompleksowe rozwiązanie, pozwalające Ci poprawić pozycje bez konieczności podpisywania umów na pozycjonowanie strony.

Więcej szczegółów

499,99 zł

Branżowy Pakiet SEO – Budownictwo – Dom – Nieruchomości pozwala na skuteczne pozycjonowanie dla firm działających we wspomnianych branżach. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie pozwalające na uzyskanie szerokiej obecności marki w Internecie w dużej ilości serwisów branżowych.

Pakiet ten zorientowany jest na dostarczenie jak największej wartości pozycjonującej, zapewniając przy tym inne korzyści związane z przekierowaniem ruchu na stronę firmową oraz budową świadomości marki, a wszystko to prowadzi do pozyskania nowych klientów dla Twojej firmy.

Co dokładnie otrzymujesz?

Mówiąc najkrócej – 100 linków ze 100 różnych, tematycznych stron.

W ramach pakietu tworzymy wizytówki firmowe w najpopularniejszych spisach i katalogach firm budowlanych (dostępne także jako oddzielny produkt tutaj), działamy aktywnie na branżowych forach pozyskując linki z postów, sygnatur i podpisów, tam gdzie to możliwe łącząc pozycjonowanie z reklamą Twojej witryny. Kolejnym źródłem linków, które wykorzystujemy są branżowe blogi na których dodajemy merytoryczne komentarze z linkami do Twojej witryny. W zależności od konkretnego profilu działalności Twojej firmy pozyskujemy również linki z innych stron – zawsze powiązanych tematycznie i stworzonych dla realnych użytkowników, a nie jedynie jako farmy linków.

Przybliżony procentowy rozkład źródeł linków dla tego pakietu:
  • 30% katalogi i spisy firm
  • 40% fora internetowe
  • 30% komentarze na blogach

Podane powyżej wartości są jedynie orientacyjne i wahają się w zależności od przedmiotu działalności pozycjonowanej firmy.

Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas kompletny raport, zawierający bezpośrednie adresy Twoich linków oraz komplet danych do logowania, dzięki którym wszędzie gdzie to możliwe możesz dowolnie modyfikować linki.

Jakich informacji od Ciebie potrzebujemy?

  • Komplet informacji adresowych na temat firmy, w tym numer telefonu
  • NIP, REGON
  • Jeżeli nie chcesz, abyśmy wykorzystali darmową skrzynkę pocztową (np. nazwa-firmy@gmail.com) potrzebny będzie również dostęp do mailowej skrzynki firmowej. Po wykonaniu zlecenia przekazujemy dostęp do darmowej skrzynki pocztowej.
  • Listę słów kluczowych i stron serwisu, które będziemy linkować (może to być tylko strona główna lub większa liczba podstron w ramach jednej domeny). Jeśli nie potrafisz samodzielnie określić na pozycjonowaniu jakich słów kluczowych najbardziej Ci zależy, pomożemy w ich dobraniu.

Ile wynosi czas realizacji?

Zamówiony pakiet realizujemy w terminie do 30 dni. Do realizacji usługi przystępujemy niezwłocznie, a podany czas jest maksymalnym i wynika ze zdarzających się czasem opóźnień w moderacji po stronie właścicieli katalogów.

Jeżeli chcesz rozłożyć linkowanie na dłuższy okres wystarczy, że nas o tym poinformujesz.