,

Webinar: Indexing API nie służy do indeksacji

Sebastian Heymann

Sebastian Heymann

ikona-data-publikacji

Opublikowano

13/04/2023

ikona-data-publikacji

Opublikowano

28/03/2023

12 kwietnia (środa) o 11:00 odbył się kolejny darmowy webinar, podczas którego rozmawialiśmy na temat Indexing API nie służy do indeksacji”. 

Spotkanie poprowadzili Sebastian Heymann wraz z Tomaszem Tymińskim. Jeśli chcesz bez wychodzenia z domu i dodatkowych kosztów dowiedzieć się więcej o Indexing API, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

O czym była mowa?

Obejrzyj webinar!

Sebastian Heymann, Linkhouse

Ekspert webinaru

Gość specjalny webinaru z 11 latami doświadczenia w SEO. SEO i Analitykę Internetową pogłębia od 2011 roku. Przygotowywał i realizował strategie widoczności dla najbardziej znanych marek w Polsce (e-podróżnik, przepisy.pl, woblink.com, 5-10-15, biletyna.pl). Jako Specjalista SEO R&D w Linkhouse dba o stały rozwój narzędzi platformy. 

Sebastiana kojarzyć możecie z naszych webinarów, barcampów oraz konferencji SEO Poland. Podczas wielu swoich prezentacji poruszał tematy związane z pozycjonowaniem i link buildingiem, a podczas konferencji w Krakowie po raz pierwszy przedstawił światu narzędzie Link Planner

Prowadzący webinar

Senior Account Manager w Linkhouse od 2018 roku. Współpracuje z największymi markami pomagając w planowaniu i doborze odpowiednich działań oraz realizacji kampanii link buildingowych.

Związany rownież z Zagłebiem Sosnowiec, gdzie pełni funkcję wicedyrektora skautingu. Po godzinach raper występujący pod pseudonimem Tymin i opiekun maltańczyka.

Tomasz Tymiński, Linkhouse

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze

Podobne wpisy

Dzielimy się wiedzą, case studies i przepytujemy ekspertów, by pomóc Twojej firmie wykorzystywać w pełni marketingowy potencjał sieci.

Monitoring aktywności linków

Bezpłatny Monitoring Aktywności Linków W Linkhouse monitorujemy aktywność i parametry (follow, nofollow) wszystkich linków z wykupionych artykułów sponsorowanych i linków w istniejących artykułach. Bezpłatnie. Gdy

Jak zarabiać więcej na stronie Linkhouse

Linkhouse to platforma content marketingu i link buildingu, która pozwala na monetyzację stron każdego typu (portale, blogi, fora internetowe) na wiele sposobów. W poniższym poradniku

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami Linkhouse!