Badanie Link building w Polsce - 2017

Zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w ramach ankiety. Wyniki zostaną przedstawione po 19 maja 2017 na naszym blogu, przesłane na maila do osób, które go zostawiły oraz na Festiwalu SEO w Katowicach.

Celem badania Link building w Polsce – 2017 – jest zebranie informacji na temat praktyk, wykorzystywanych narzędzi i poziomu świadomości wśród polskich marketerów i przedsiębiorców stosujących działania związane z link buildingiem.

Odpowiedzi zbieramy od 25 kwietnia do 11 maja. Wyniki zostaną opublikowane po raz pierwszy 19 maja na Festiwalu SEO w Katowicach, a następnie na naszym blogu. Jeżeli podasz swojego maila po wypełnieniu ankiety, również otrzymasz na niego pełne wyniki badania.

BONUSY

Cenimy Twój czas dlatego wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy zestaw bonusów, z którego może skorzystać każdy kto wypełni ankietę. To pełnowartościowe produkty o wartości 544 PLN – 30-dniowe konta w narzędziach:

oraz zniżki na zakup i przedłużenie dostępu do narzędzi:

PATRONAT MEDIALNY

PARTNERZY

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów.

Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce. Narzędzie jest także dostępne w Ameryce i Azji. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards.

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 40 000 marek, dla których zebrano już ponad 4 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

SEMSTORM to profesjonalne polskie narzędzie wspierające efektywny marketing w wyszukiwarkach oraz działania content marketingowe. System umożliwia m.in. codzienne monitorowanie fraz, analizę słów kluczowych oraz szczegółowe porównanie z konkurencją. Jako jedyni na rynku zintegrowaliśmy szereg funkcji służących do kompleksowej obsługi działań content marketingowych. SEMSTORM umożliwia analizę tekstów oraz artykułów pod kątem ich trudności w odbiorze. Co więcej, system posiada integrację z takimi systemami analitycznymi, jak Google Analytics czy Search Console.

Unamo powstało na początku 2017 roku w wyniku połączenia sił Positionly, Monitori i Usability Tools. Unamo to kompleksowa platforma oferująca trzy narzędzia online marketingowe, dzięki którym możesz monitorować swoje działania SEO, analizować zachowanie odwiedzających Twoją stronę www, optymalizować proces konwersji oraz śledzić wzmianki o firmie w kanałach social media i w sieci.

Unamo Search Engine Optimisation to kompleksowe rozwiązanie SEO, które pozwoli Ci na:

– Monitorowanie dziennych zmian pozycji
– Sprawdzanie kto zamieszcza linki zwrotne do Twojej strony
– Optymalizację strony pod kątem SEO
– Analizę konkurencji

Pozwól nam uprzyjemnić swoją drogę na szczyt wyszukiwarek!

Clusteric Search Auditor codziennie pomaga setkom firm promować strony i sklepy internetowe. Kilkanaście wbudowanych trybów, pozwala wykonać analizę linków i serwisów w oparciu o automatyczne modele oceny, własny indeks linków i ponad 100 czynników rankingowych. Program zaproponuje najlepsze słowa kluczowe do prowadzenia działań marketingowych, pozwoli wyszukać najlepsze wygasające domeny do nowych projektów oraz wykona łatwą i szybką analizę działań konkurencji. Jedno zbiorcze narzędzie, które pozwoli uzyskać przewagę nad konkurencją w Google.

System do sprawdzania pozycji w Google i innych wyszukiwarkach oraz badania konkurencji, który nieprzerwanie od 2010 roku sprawdził ponad 40 miliardów pozycji. Wysoka STABILNOŚĆ systemu, połącznie z Google Search Console, wgląd do kompletnych wyników z wyszukiwarek, raporty PDF i CSV, wgląd do HISTORII pozycji, moduł AnalizaSERP umożliwiający korzystanie z aktualnych danych w systemie, BEZKONKURENCYJNE stawki za codzienne sprawdzone pozycje oraz WIELE innych możliwości czyni system WebPozycja.pl liderem na rynku.

SENUTO to narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO, składa się z 4 głównych modułów:

  1. Analiza widoczności – monitoring prawie 20 milionów słów tygodniowo oraz 2,5 miliona dziennie – pozwala analizować prawie 4 miliony domen
  2. Baza słów kluczowych – ponad 100 milionów słów kluczowych. Najlepszy sposób na szybki keyword research
  3. Audyty SEO – kilkanaście precyzyjnych raportów, automatyczne odświeżanie co 2 tygodnie i stały monitoring strony
  4. Narzędzia SEO – szereg narzędzi automatyzujących codzienne zadania w działaniach SEO
/* */