Blasty Scrapebox

Scrapebox to jedno z najpopularniejszych na świecie narzędzi SEO. Jego kiedyś podstawowe zastosowanie - zdobywanie linków SEO - straciło na znaczeniu wraz ze spadkiem jakości pozyskiwanych linków. Nie oznacza to jednak, że są one bezużyteczne. Do czego wykorzystać blasty ze Scrapeboxa (czyli duże ilości automatycznie zdobywanych linków z komenta...

Scrapebox to jedno z najpopularniejszych na świecie narzędzi SEO. Jego kiedyś podstawowe zastosowanie - zdobywanie linków SEO - straciło na znaczeniu wraz ze spadkiem jakości pozyskiwanych linków. Nie oznacza to jednak, że są one bezużyteczne. Do czego wykorzystać blasty ze Scrapeboxa (czyli duże ilości automatycznie zdobywanych linków z komentarzy i trackbacków)?

Zdecydowanie odradzamy bezpośrednie linkowanie w ten sposób pozycjonowanych stron. Linki takie nie tylko nie pomogą, ale najprawdopodobniej poważnie zaszkodzą stronie. Doskonale natomiast nadają się do "dopalenia" i przyspieszenia indeksacji innych linków, jak np. wpisów w katalogach, linków w profilach, linków z GSA i innych. Linki ze Scrapeboxa można także wykorzystać do zwiększenia ilości linkujących domen i linków widzianych w narzędziach takich jak MajesticSEO czy Ahrefs, wykorzystywanych np. przy kwalifikowaniu strony do systemu wymiany linków.

Więcej

Blasty Scrapebox 

Nie ma produktów w tej kategorii