Marketing internetowy to nie tylko pozycjonowanie stron w Google. Istnieje szereg usług, które choć nie mają większej wartości pozycjonującej dla Twojej strony i nie wiążą się z pozyskiwaniem linków, mogą przynieść bardzo porządane rezultaty dla Twojej sprzedaży. Należą do nich działania z zakresu Social Media, reklamy i wpisy sponsorowane bez l...

Marketing internetowy to nie tylko pozycjonowanie stron w Google. Istnieje szereg usług, które choć nie mają większej wartości pozycjonującej dla Twojej strony i nie wiążą się z pozyskiwaniem linków, mogą przynieść bardzo porządane rezultaty dla Twojej sprzedaży. Należą do nich działania z zakresu Social Media, reklamy i wpisy sponsorowane bez linków czy też dobrze wykonany marketing szeptany, którego nie da się zrobić jeżeli w każdym poście należy koniecznie wstawić link - rekomendacja zawierająca tylko wzmiankę nazwy Twojej firmy lub produktu jest dla Ciebie równie wartościowa, a pozwala na umieszczenie informacji w miejscach, które nie pozwalają na dodawanie linków.

W ramach pakietów reklamowych z naszej oferty możesz także zamówić kampanie linków sponsorowanych AdWords. Model PPC (pay per click), w którym płacisz za kliknięcia w reklamy dodawane do organicznych wyników wyszukiwania to doskonałe uzupełnienie pozycjonowania. Kampania ustawiona przez certyfikowanych specjalistów (osoby zajmujące się AdWords w naszym sklepie posiadają Certyfikat Google AdWords) to gwarancja optymalnego wykorzystania budżetu w celu wygenerowania jak największej ilości najbardziej opłacalnych kliknięć w Twoje reklamy.

Więcej

Pakiety reklamowe 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji