Pakiet MIX XL - linki DF z polskich forów, portali i blogów

Mieszanka 100 linków dofollow z polskich stron - forów, portali i blogów

Więcej szczegółów

199,99 zł

Pakiet MIX to wygodny i tani sposób na podlinkowanie pozycjonowanych stron. Sprawdzi się dobrze zarówno jako źródło linków dla stron docelowych, jak i zaplecz czy wizytówek.

Wybierając ten produkt otrzymujesz 100 linków dofollow z polskich portali, forów i blogów. Są to linki umieszczane w profilach, w sygnaturach pod postami na forach, oraz w komentarzach na blogach.

Co dokładnie otrzymujesz?
Aby zmniejszyć schematyczność linkowania (istotne zwłaszcza, gdy zamawiasz podlinkowanie np. dla 10 swoich zaplecz) podział liczby linków jest losowy w określonych zakresach:
- linki z sygnatur - 25-45
- linki z profili - 40-60
- linki z komentarzy - 5-20

Suma linków zawsze wynosi 100 sztuk.

Czy linki są trwałe? Co jeśli zostaną usunięte?
Na linki udzielamy 30-dniowej gwarancji. Jeśli w tym czasie któryś z nich zostanie usunięty, bezpłatnie zastąpimy go nowym. Doświadczenie pokazuje, że jeżeli po tym czasie link się utrzyma, zwykle pozostaje w danym serwisie do końća jego istnienia.

Czy mogę zamówić więcej pakietów dla jednej strony tak, aby linki się nie dublowały?
W tej chwili jesteśmy w stanie zaoferować maksymalnie 3 szt Pakietu MIX XL (lub 6 sztuk Pakietu MIX), tak aby linkujące strony nie powtarzały się. Udział linków z komentarzy w przypadku zamówienia kilku pakietów będzie mniejszy niż wspomniany wyżej.

Czy na koniec realizacji otrzymam raport?
Tak, oczywiście. Przesyłamy raport zawierający adresy wszystkich linków, oraz w przypadku linków z profili i sygnatur dane do logowania, dzięki którym możesz samodzielnie modyfikować lub usuwać linki.

Czas realizacji: do 15 dni roboczych