Nowe produkty w Linkhouse – zaplecza, marketing szeptany, wizytówki NAP .de

Nowe produkty w Linkhouse

Rok 2016 kończymy wprowadzeniem do oferty kilku nowych produktów z zakresu link buildingu… i nie tylko. Poniżej pokrótce opisujemy każdy z nich i wymieniamy najważniejsze zalety.

Nowe zaplecza: strony firmowe, fora internetowe i landingi

Wymagania względem jakości i „naturalności” (rozumianej tu oczywiście jako tworzenie odnośników, które jak najlepiej imitują naturalne linki) stale rosną, dzięki czemu coraz większym zainteresowaniem cieszą się zaplecza SEO. 5 artykułów po 1000 znaków na domyślnym szablonie to jednak już relikt przeszłości, a i dopracowane zaplecza w stylu „blogowym” nie spełniają oczekiwań wszystkim klientów.

W związku z tym, rozpoczęliśmy rozbudowę naszej oferty o zaplecza zupełnie innego typu, oferujące nowe, lepsze możliwości linkowania i rozbudowy. W ofercie pojawiły się zaplecza stylizowane na:

 • stronę firmową – potencjał umieszczania bardzo naturalnie wyglądających linków w sekcjach takich jak klienci, partnerzy, case studies; zajmowania dodatkowych miejsc w Top10 na mniej konkurencyjne słowa kluczowe i pozyskiwanie zapytań ofertowych; duże możliwości rozbudowy poprzez dodawanie nowych usług i produktów, a także stworzenie bloga firmowego
 • forum internetowe – możliwość nieograniczonej rozbudowy treści przez tworzenie nowych działów, tematów i postów; szansa na pozyskanie treści tworzonych przez realnych użytkowników; doskonałe możliwości zdobywania wysokich pozycji na frazy informacyjne oraz sprzedażowe z długiego ogona
 • landing page – zaplecze skoncentrowane zwykle na pozyskaniu jednego, mocnego linka z możliwością rozbudowy; potencjał wykorzystania w kampaniach marketingowych również poza SEO.

W najbliższym miesiącach dodamy jeszcze kilka nowych typów stron zapleczowych.

Wizytówki NAP na rynek niemiecki

Wizytówki NAP, które jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do oferty w marcu okazały się jednym z najpopularniejszych produktów mijającego roku. Poza polskimi pakietami, oferujemy wizytówki NAP m.in. na rynek brytyjski, amerykański, kanadyjski i autralijski. Od dziś oferujemy także pakiet wizytówek NAP na rynek niemiecki.

Marketing szeptany (marketing rekomendacji, buzz marketing)

W naszej ofercie do tej pory brakowało produktu, pozwalającego na połączenie możliwości marketingu szeptanego z korzyściami pod kątem SEO. Dziś wprowadziliśmy do oferty 2 pakiety marketingu rekomendacji25 i 50 postów, które charakteryzują się:

 • wykorzystaniem kont z co najmniej 6-miesięczną historią na danym forum
 • wykorzystaniem żywych, realnych forów internetowych
 • tworzeniem merytorycznych, średnio ponad 300-znakowych wypowiedzi
 • dodawaniem wzmianek (neutralnych i pozytywnych, skupiających się na informacji, a nie reklamie, która pozwalałaby łatwo odczytać intencję dodania takiego wpisu) wzbogaconych o link

Pakiety MIX Premium

Pakiety MIX DF, które wprowadziliśmy w tym roku również cieszą się dużą popularnością. To produkt pozwalający na szybkie, wygodne i zróżnicowane (różne rodzaje linków, różne ilości linków każdego typu przy każdej realizacji) podlinkowanie dowolnych stron. Teraz wprowadzamy do oferty również pakiety w wersji Premium, zawierające linki wyższej jakości – m.in. katalogi z TF20+, linki z postów i sygnatur. Oferujemy pakiety 50 i 100 linków.

3 Komentarzy

 1. Rafał Śliwiok

  W Nowym Roku przyda się wprowadzić do oferty Inbound Marketing 🙂
  Ps. Samych sukcesów w nadchodzącym 2017r

 2. Marcin Marć

  Buzz marketing na .de kiedyś wejdzie?

  1. Linkhouse (Post autora)

   Jest to jeden z produktów na długiej liście do wdrożenia, ale z uwagi na stopień trudności na pewno nie w pierwszej połowie 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *