Blasty Scrapebox

Scrapebox to jedno z najpopularniejszych na świecie narzędzi SEO. Jego kiedyś podstawowe zastosowanie - zdobywanie linków SEO - straciło na znaczeniu wraz ze spadkiem jakości pozyskiwanych linków. Nie oznacza to jednak, że są one bezużyteczne. Do czego wykorzystać blasty ze Scrapeboxa (czyli duże ilości automatycznie zdobywanych lin...

Scrapebox to jedno z najpopularniejszych na świecie narzędzi SEO. Jego kiedyś podstawowe zastosowanie - zdobywanie linków SEO - straciło na znaczeniu wraz ze spadkiem jakości pozyskiwanych linków. Nie oznacza to jednak, że są one bezużyteczne. Do czego wykorzystać blasty ze Scrapeboxa (czyli duże ilości automatycznie zdobywanych linków z komentarzy i trackbacków)?

Zdecydowanie odradzamy bezpośrednie linkowanie w ten sposób pozycjonowanych stron. Linki takie nie tylko nie pomogą, ale najprawdopodobniej poważnie zaszkodzą stronie. Doskonale natomiast nadają się do "dopalenia" i przyspieszenia indeksacji innych linków, jak np. wpisów w katalogach, linków w profilach, linków z GSA i innych. Linki ze Scrapeboxa można także wykorzystać do zwiększenia ilości linkujących domen i linków widzianych w narzędziach takich jak MajesticSEO czy Ahrefs, wykorzystywanych np. przy kwalifikowaniu strony do systemu wymiany linków.

Więcej

Blasty Scrapebox 

Nie ma produktów w tej kategorii